صحبت‌های گل محمدی و مرزبان در کنفرانس خبری

سرمربیان پدیده و نفت مسجد سلیمان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند....

سرمربیان پدیده و نفت مسجد سلیمان به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

سرمربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:با توجه به وضعیتی که در جدول داشتیم گرفتن ۳ امتیاز هدف‌مان بود.

به گزارش مدال، یحیی گل‌محمدی بعد از پیروزی ۳ بر صفر مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: به نظرم بازی زیبایی از تیم ما شاهد بودیم. با توجه به وضعیتی که در جدول داشتیم گرفتن ۳ امتیاز هدف مان بود. حریف دفاع فشرده‌ای داشت ولی با سرعت دادن به بازی توانستیم به گل رسیدیم. بعد از آن کارمان راحت‌تر شد و توانستیم گل‌های بعدی را هم بزنیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که تک تک آنها برای موفقیت تیم تلاش می‌کنند و باید از هواداران هم تشکر کنم که ما را حمایت کردند.

وی ادامه داد: باید در ادامه مسابقات امتیاز بگیریم، کار دست خودمان است و اگرچه حریفان امکانات و نفرات خوبی را جذب کرده‌اند اما ما هم انگیزه زیادی داریم و تلاش مضاعفی به خرج می‌دهیم تا به هدفمان برسیم و عملکرد خوبی داشته باشیم.  هفته آینده بازی سختی مقابل نساجی داریم. امیدوارم به هدفمان برسیم و بتوانیم در جایگاهی که در شأن هواداران ما است قرار بگیریم.

سرمربی پدیده در مورد نحوه قضاوت داور، گفت: در مجموع کرمانشاهی و تیم داوری امروز قضاوت خوبی داشتند به خصوص اینکه بازی فیزیکی و درگیرانه بود البته در صحنه‌ای که مرادمند کارت زرد گرفت دور بودم ولی اکنون در بازی حساس با نساجی این بازیکن خوبمان را نداریم.

گل‌محمدی در مورد برخی از تنش‌هایی که در اواخر مسابقه پیش آمد، گفت: مسأله خاصی نبود فشار بازی زیاد است و این اتفاقات در فوتبال طبیعی است.

وی در مورد باخت سپاهان به استقلال در دقایق آخر، گفت: نتیجه مساوی دو تیم برای ما بهتر بود و فاصله امتیازی‌مان را با این تیم‌ها کمتر می‌کرد اما کار دست تیم خودمان است و می‌خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشیم، سپاهان و استقلال هر دو تیم‌های خوبی هستند اما ما انگیزه و هدف بزرگی داریم و باید برای آن بجنگیم تا خوب نتیجه بگیریم.

علیرضا مرزبان بعد از شکست ۳ بر صفر مقابل پدیده در نشست خبری گفت: باخت بدی برای ما بود مقابل پدیده که خیلی خوب بازی کرد و ما خیلی بد بازی کردیم. می‌توانستیم ۲ گل دیگر هم بخوریم و از روزهای بد فوتبالی ما بود. تیم نتوانست دستورات تاکتیکی را به هیچ وجه اجرا کند. ۸ بازیکنی که امروز در تیم ما قرار داشت فصل گذشته در لیگ یک بازی می‌کردند و طبیعی است که نتوانند مقابل پدیده خوب باشند. ناراحتم از بازیکنانم که اینگونه بازی کردند. تیمم را برای اولین بار بدون قدرت در میدان دیدم . می‌دانم تیم ما برمی‌گردد.

وی افزود: ما بازی‌های سخت‌مان را پشت سر گذاشته‌ایم و در هفته‌های آینده با تیم‌هایی که در همسایگی‌مان در جدول هستند بازی داریم با استقلال خوزستان، سپیدرود رشت و ... در این بازی‌ها محکوم به برد هستیم تا در لیگ برتر بمانیم.

وی در مورد اعتراض‌هایی که به داوری انجام شد گفت: مشکل خاصی نیست همه کبوترها را در آسمان اعدام نکنید یکی دو بازیکن ما هم کارت زرد گرفتند بازیکنی هم که اخراج شد 100درصد مقصر است و نباید آنگونه رفتار می‌کرد.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در مورد مصدومیت کولی‌بالی و غیبتش گفت:‌ او واقعا مصدوم است در تلاش هستیم تا او را به بازی‌های هفته آینده‌مان برسانیم. شادکام هم مصدوم است و باید این مصدومان را برسانیم.