صحبت پیروانی درباره داوری نیاز بود!

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه برنده دیدار استقلال و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به عنوان قهرمانی این جام می‌رسد، گفت: در چند هفته اخیر داوری‌ها به نفع استقلال بود....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، حمید درخشان، درباره قرعه کشی نیمه نهایی جام حذفی فوتبال باشگاهی کشور که منجر به برگزاری دربی پایتخت بین تیم های استقلال تهران و پرسپولیس شد اظهار داشت: به نظرم بازی خیلی خوبی را در این دربی شاهد خواهیم بود چون دیدار جام حذفی است و یک تیم باید برنده شود. به همین خاطر هر دو تیم با تمام توان وارد زمین می شوند تا برنده شده و به جام نزدیک شوند.

سرمربی پیشین پرسپولیس افزود: قطعا برنده این بازی به قهرمانی حذفی می رسد. هر دو تیم شانس رسیدن به فینال را دارند اما باز هم شانس پرسپولیس را بیشتر از استقلال می دانم. این تیم با وجود قهرمانی در لیگ برتر همچنان می تواند جام بگیرد و هوادارانش را در دوران سخت شیوع بیماری کرونا خوشحال کند.

پیشکسوت پرسپولیس راجع به صحبت های افشین پیروانی راجع به اتفاقات چند هفته اخیر داوری که به سود استقلال تهران بوده است و امیدوار است در بازی با پرسپولیس رقم نخورد، تاکید کرد: پیروانی به درستی گفت که در چند هفته اخیر، داوری ها به نفع استقلال است و نیاز بود این حرف را در همین برهه زمانی بزند!

وی در واکنش به اظهارات سعید رمضانی سرپرست استقلال مبنی بر اینکه این تیم در حال حاضر بهترین تیم فوتبال ایران گفت: برای سعید رمضانی احترام بسیار ویژه ای قائلم. هواداران استقلال هم برایم ارزشمند هستند. این تیم از لحاظ فنی هم شرایط به مراتب بهتری نسبت به گذشته پیدا کرده است اما من فکر می کنم همچنان بهترین تیم، تیمی  است که جام قهرمانی در لیگ برتر را بالای سر برده است.

بیشتر بخوانید:

روشنک: ممکن است محل برگزاری فینال حذفی تغییر کند

واکنش پیروانی به تقابل با استقلال در جام حذفی

 

 

تگ ها


حمید درخشان تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس فوتبال ایران پرسپولیس استقلال جام حذفی فوتبال