صحنه مشکوک به جا مانده از آلومینیوم- ذوب(عکس)

بازی اخیر آلومینیوم و ذوب‌آهن در شرایطی برگزار شد که یک صحنه مشکوک از این مسابقه برجای ماند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم‌های آلومینیوم و ذوب‌آهن در شرایطی در مسابقه معوقه هفته نُهم لیگ برتر به مصاف هم رفتند که این بازی با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید ولی این دیدار تا لحظات پایانی با اتفاقات داوری همراه بود.

ذوب‌آهن که در نیمه اول با یک گل شکست خورده بود، برای جبران نتیجه وارد زمین شد و در دقیقه ۵۶ روی پاس بلند مسعود ابراهیم‌زاده از زمین خودی به پشت مدافعان آلومینیوم گل اول را توسط دارکو بییدوف و در موقعیت تک به تک به ثمر رساند.

این گل در شرایطی به ثمر رسید و کار را به تساوی کشاند که اراکی‌ها اعتقاد به حضور دارکو بییدوف در آفساید داشتند، اما کمک داور اول مسابقه دستور به ادامه بازی داد و این گل هم توسط داور درست اعلام شد.

در دوربین‌های تلویزیونی و به دلیل فاصله زیاد بین دهنده پاس گل(ابراهیم‌زاده) و دارکو بییدوف، مشخص نبود که این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده یا خیر و به همین دلیل در برنامه‌های ورزشی نیز کارشناسان داوری نتوانستند تشخیص دهند مهاجم ذوب در آفساید بوده یا خیر، اما اکنون در «این ویدئو» و تصویر زیر به نظر می‌آید بییدوف یک گام از شاهین توکلی، مدافع آخر آلومینیوم جلوتر بوده و داور می‌توانست در این صحنه آفساید اعلام کند:

تگ ها


ذوب آهن اصفهان آلومینیوم اراک