صداقت: نبود فشنگ‌ دوباره برای ما مشکل‌ساز خواهد شد

تیرانداز المپیکی ایران گفت: در این چند روزی که در اردوی تیم ملی هستیم خداراشکر تمرینات خوب دنبال می‌شود....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از میزان، مهیار صداقت در خصوص شرایط خودش اظهار داشت: از روز شنبه هفته جاری مرحله جدیدی از تمرینات را استارت زده‌ایم، هر چند به دلیل مثبت شدن تست کرونای جواد فروغی و برخی موارد دیگر از سمت فدراسیون در شروع دوباره اردوها با وقفه مواجه شدیم. اکنون پنج روز است که در اردو هستیم و خداراشکر تمرینات خوب دنبال می‌شود. پس از دو هفته بار دیگر چند روزی به استراحت خواهیم پرداخت.

وی افزود: مرحله اول حقوق کمیته ملی المپیک به حساب ما واریز شده هر چند که بخش دوم هنوز پرداخت نشده و مشخص هم نیست چه زمانی به ورزشکاران المپیکی داده خواهد شد. باید بگویم حمایت چشمگیری از ما نشده و هنوز چشم به راه حمایت مسئولان هستیم.

تیرانداز المپیکی با اشاره به مختومه اعلام شدن لیگ تیراندازی در سال گذشته عنوان کرد: آنطور که متوجه شدم لیگ فصل گذشته مختومه اعلام شده و مسئولان در حال برنامه‌ریزی برای سال جدید هستند. البته مربیان تیم ملی در تلاش هستند تا لیگ شروع شود تا از این طریق حس رقابت بین تیراندازان دوباره از سر گرفته شود. کشورهای دیگر به صورت سخت در تلاش هستند تا تمرینات را جدی پیگیری کنند اما برای ما فعلاً چیزی مشخص نیست.

صداقت تصریح کرد: در بازدیدی که علی نژاد از اردوهای ما داشت قول مساعد داد به جز حقوق المپیکی خودمان حقوقی هم ماهیانه برای ما در نظر گرفته شود که امیدوارم تمامی این قول‌ها عملی شود.

وی در پایان گفت: فشنگی برای تمرین نداریم و مجبوریم از فشنگ‌های مسابقاتی خودمان استفاده کنیم. حتی اگر رقابتی بود بازهم دلیلی نداشت در این شرایط از فشنگ‌های مسابقه‌ای خودمان استفاده کنیم. مسلماً با شروع اردوها نبود فشنگ‌ دوباره برای ما مشکل‌ساز خواهد شد.

تگ ها


تیراندازی