صداقت: نساجی محکوم به پیروزی است

پیش از دیدار نساجی مازندران با پیکان مربی این تیم مصطفی صداقت در کنفرانس خبری حاضر شد....

به گزارش ورزش سه، نساجی مازندران هفته گذشته در تبریز با دو گل ماشین‌سازی را برد تا شرایطش برای در لیگ ماندن بهتر شود. این تیم ۲۵ امتیازی است و در رده چهاردم جدول و لبه پرتگاه برای لیگ یکی شدن قرار دارد و برای پیروزی می‌جنگد. آن‌ها در هفته بیست و پنجم میزبان پیکان هستند. مربی این تیم مصطفی صداقت در کنفرانس خبری پیش از بازی حاضر و به سوالات پیرامون این بازی جواب داد. 


او در ابتدای صحبت‌هایش گفت: در ابتدا امیدوارم نعمت سلامت برقرار باشد. خوشحالیم بعد از وقفه ای طولانی دوباره در شهر خودمان میزبان یک بازی مهم هستیم. حس و انرژی مثبت را از خیابان‌ها و مردم این شهر برای تیم نساجی و دریافت می‌کنیم و امیدواریم بتوانیم پرچم نساجی را بالا نگه داریم.

صداقت در مورد بازی با پیکان توضیح داد: ما فردا با تیم خوب و ریشه دار پیکان بازی داریم. همیشه حریف قابل احترام و قابل قبولی برای هر تیمی بوده است. هر بازی برای‌مان با توجه به شرایط جدولی حساسیت‌های خاص خود را دارد و هر بازی حکم فینال را دارد. طبق صحبت‌ها آقای الهامی که بارها گفته اند، ما بازی به بازی پیش می‌رویم و این بازی هم یک فینال و بازی سختی برای ماست. تیم پیکان هم کادرفنی با تجربه و خوبی دارد اما ماهم از این تیم شناخت داریم و بازی‌های آن‌ها را رصدکردیم. ما مجبوریم و هیچ چاره‌ای جز کسب سه امتیاز نداریم. شرایط جدولی ما را تحت فشار گذاشته و دنبال کسب سه امتیاز هستیم.

صداقت در خصوص وقفه ایجاد شده در لیگ و غایبان این تیم در بازی فردا اشاره کرد: فکر می‌کنم همه تیم‌ها شرایطی مثل ما دارند. وقفه‌ای که بین لیگ می‌افتد قطعا به تیم‌ها ضربه می‌زند ولی این تعطیلات بحث ملی و اجتناب ناپذیر بود. ما شرایط خوبی قبل از تعطیلات لیگ داشتیم و شکر خدا علی رغم اینکه بازی اول سخت بود توانستیم پیروز باشیم. ما در این مقطع مصدوم و محروم هم داریم و همان‌طور که گفتم شرایط جدولی اصلا به ما اجازه نمی‌دهد به این مسائل فکر کنیم و جایگزین‌های خوبی برای بازیکنان مصدوم و محروم داریم. امیدوارم شرایط طوری شود تمام بازیکنانمان را در اختیار داشته باشیم.

تگ ها


نساجی مازندران