صدای اعتراض هواداران استقلال بلند شد

باخت استقلال در دربی، کاسه صبر هواداران استقلال را لبریز کرده است....

باخت استقلال در دربی، کاسه صبر هواداران استقلال را لبریز کرده است.

به گزارش خبرنگار مدال، هواداران استقلال که به دنبال آن بودند که با کسب یک پیروزی مقابل رقیب دیرینه، تیم استقلال را در مسیر پیشرفت ببینند با شکست این تیم مقابل پرسپولیس، نه تنها امیدشان را به خروج از بحران از دست دادند، بلکه بار دیگر صدای اعتراضشان را از وضعیت موجود به گوش مسئولان رساندند.
این موضوع البته اتفاق جدیدی نبود چرا که هواداران این تیم از ابتدای شروع نقل و انتقالات و به دلیل عملکرد مدیریتی این تیم بارها و بارها با تجمع مقابل باشگاه استقلال به این موضوع اعتراض کرده بودند اما باخت در دربی مسئله ای بود، که بار دیگر کاسه صبر آن ها را لبریز کرد.
برخی از هواداران استقلال پس از پایان بازی و در پی شعارهای حیاکن، رهاکن هایی که در استادیوم آزادی به دنبال شکست استقلال سرداده بودند، ورزشگاه را ترک نکردند و به هنگام خروج بازیکنان از رختکن مراتب اعتراض خود را به گوش آن ها نیز رساندند! آنها می گفتند: تا کی باید از راه دور و نزدیک به استادیوم بیاییم و در آخر ناکام و سرافکنده ورزشگاه را ترک کنیم؟! شما(بازیکنان) نمی دانید که برای چه تیمی بازی می کنید؟! برخی از شما لیاقت پوشیدن پیراهن استقلال را ندارید و باید همین امشب اخراج شوید!

 

بیشتر بخوانید:

همه اتهامات معاون سابق به وریا/از پول زیرمیزی تامدیریت اعتصاب ها...

تگ ها


باشگاه استقلال باخت استقلال در دربی اعتراض هواداران استقلال فوتبال