صدای بکن بائر درآمد؛ هانسی‌فلیک شفاف سازی کند

فرانس بکن بائر، رئیس افتخاری باشگاه بایرن مونیخ،&#۱۶۰; معتقد است هانسی فلیک باید سریع‌تر وضعیت آینده خود را مشخص کند....

به گزارش "ورزش سه"، پس از حذف بایرن مونیخ از لیگ قهرمانان اروپا، گمانه‌زنی‌ها در رابطه با وضعیت آینده هانسی فلیک شدت گرفته است. از این سرمربی ۵۶ ساله به عنوان شانس اصلی حضور روی نیمکت تیم ملی آلمان بعد از رقابت‌های یورو نام برده می‌شود. او حتی دیروز در پاسخ به این سوال که چنین شایعاتی چقدر واقعیت دارند پاسخ مبهمی داد تا وضعیت پیچیده تر از قبل شود.

اوضاع تا حدی با ابهام روبرو است که اسطوره بایرن مونیخ یعنی فرانس بکن بائر نیز از فلیک درخواست کرده که هرچه سریعتر درباره آینده خود صحبت کند. بکن بائر گفت: " البته که او باید خودش را به کاری متعهد کند. او می گوید که می ماند و قراردادی دارد که تا سال ۲۰۲۳ معتبر است.

فرانس بکن بائر در ادامه مصاحبه خود گفت: "پس به هر حال نیاز به پرسیدن نیست زیرا همه چیز مشخص است اما همه می دانند که اگر این کار را انجام دهد طبیعتا حدس و گمان های زیادی در رابطه با آینده از وجود خواهد داشت که او مجبور خواهد بود با آنها زندگی کند؛ اتفاقی که باعث می‌شود او نتواند به سوالات بعدی پاسخ دهد اما مجبور است که این کار را انجام دهد."

تگ ها


بکن بائر بایرن مونیخ هانس فلیک