صدای لئوناردو هم در آمد؛ کنایه معنادار به مسی!

مدیر ورزشی پی اس جی در واکنش به مصدومیت جدید لیونل مسی، پاسخی طعنه آمیز داد....

به گزارش "ورزش سه"، لیونل مسی فوق ستاره پاری سن ژرمن، بین دو نیمه دیدار دیشب تیمش مقابل لیل تعویض شد.

مسی که پیش از این بازی دچار مشکل ماهیچه‌ای بود، سرانجام خودش را به این دیدار رساند اما شرایط بدنی اش اجازه نداد که بیش از ۴۵ دقیقه بازی کند و بین دو نیمه جای خود را به مائورو ایکاردی داد.

هنوز مشخص نیست که آسیب دیدگی او تا چه اندازه جدی است اما این احتمال وجود دارد که او دیدار چهارشنبه شب مقابل لایپزیش در لیگ قهرمانان را از دست بدهد.

وضعیت لیونل مسی در پاری سن ژرمن مطابق انتظار پیش نرفته است. مصدومیت ها باعث شده که حضور همزمان او در کنار نیمار و کیلیان امباپه کاهش پیدا کند و از طرف دیگر هنگامی هم که آنها با هم در زمین حضور دارند نمی تواند انتظارات را برآورده کنند.

علاوه بر همه این‌ها مسی نتوانسته عملکردی که در بارسلونا ارائه می‌داد را در تیم فرانسوی نیز به نمایش بگذارد. در بارسا همه چیز حول مسی می چرخید اما در PSG او دو فوق ستاره دیگر را هم در خط حمله کنار خود می بیند که به ریتمی متفاوت از آنچه مسی به دنبالش است، نیاز دارند.

از طرفی بحث دیگری که در مورد لئو مسی وجود داشته به پست بازی او برمی‌گردد. مائوریسیو پوچتینو اکثراً از این بازیکن در سمت راست استفاده کرده اما این اعتقاد وجود دارد که مسی نمی‌تواند در این پست بهترین ورژن خود را به نمایش بگذارد و بهتر است آزادی عمل بیشتری به او داده شود؛ اتفاقی که لازم است پوچتینو در هفته‌های آتی روی آن به شکل دقیقی کار کند تا پاری‌سن‌ژرمن بتواند بالاخره بهترین نسخه مسی را ببیند.

۵ بازی بدون گل و پاس گل در لوشامیپونا باعث شد تا صدای نشریه اکیپ هم قبل از بازی دیشب بلند شود و بر علیه مسی تیتر بزند:« بالاخره یک شروع خوب؟"

در پایان بازی که بازهم برای مسی خوب پیش نرفت، لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در پاسخ به سوال خبرنگاران در مورد فرم بدنی نگران کننده مسی و با حالت کنایه ای گفت:« وضعیت مسی؟ او در این مدت بیشتر از اینکه با ما تمرین کند با تیم ملی آرژانتین تمرین کرده است. پروازهای طولانی نیز باعث مشکلات عضلانی بازیکنان می شود. نیمار نیز به همچنین ولی او امشب عالی بازی کرد. امشب همچنین دی ماریا نیز تعیین کننده بود و گل برتری ما را زد. البته در مورد مسی چیزی مرا نگران نمی کند.»

لئوناردو در واکنش به انتقادات از سبک زندگی نیمار نیز گفت:« مردم فکر می کنند که ما در مورد وضعیت بازیکنان مان بی اطلاع هستیم اما اینطور نیست. انگار بازیکنان پی اس جی همیشه در جشن و خوشگذرانی حضور دارند. اگر بازیکنی رویه خوبی در پیش نگیرد، با او صحبت خواهد شد. در مورد رفتار بیرون زمین نیمار بسیار صحبت و انتقاد می شود که از نظر ما غیرمنصفانه است. اگر نیمار یا هر بازیکنی هر شب در جشن ها حاضر باشد، جایش در پی اس جی نخواهد بود. نه نیمار و نه هیچ بازیکنی چنین سبک زندگی ای ندارد.»

مدیر ورزشی پی اس جی در مورد حجم بالای انتقادات رسانه ای از عملکرد پوچتینو پاسخ داد:« جوری از او انتقاد می شود انگار پوچتینو چیزی از فوتبال نمی داند. خیر، او به دنبال بهترین تاکتیک برای تیم است. قبل از اینکه پوچتینو به پی اس جی بیاید، او را جزو ۵ مربی برتر دنیا می دانستند و حالا احتمالا هیچ عددی نیست.

در مورد عملکرد مربی در پایان فصل نتیجه گیری خواهیم کرد نه الان. درست است که در پی اس جی عجله وجود دارد و این طبیعی هم است ولی با تیمی که داریم، مطمئنا می خواهیم بهترین نتایج را بگیریم، هرچند اینکه در نهایت موفق خواهیم شد را نمی دانم. مربی خوبی داریم و نگران او نیستیم. می دانم که می توانیم بهتر شویم و به کادر فنی اطمینان داریم. متاسفانه رسانه ها از حالا مشغول نتیجه گیری هستند و بسیار زود شروع به قضاوت کرده اند که این درست نیست.»

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن لیونل مسی