صدای پای مورینیو در مادرید شنیده شد

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی زین‌الدین زیدان به پایان فعالیت خود در رئال مادرید نزدیک شده و در صورت ناکامی در بازی هفته آینده برابر سویا از کار برکنار و ژوزه مورینیو جانشین سرمربی فرانسوی خواهد شد....

بر اساس ادعای رسانه‌های اسپانیایی زین‌الدین زیدان به پایان فعالیت خود در رئال مادرید نزدیک شده و در صورت ناکامی در بازی هفته آینده برابر سویا از کار برکنار و ژوزه مورینیو جانشین سرمربی فرانسوی خواهد شد.

به گزارش مدال؛ با شکست سنگین رئال مادرید برابر پاری‌سن‌ژرمن در شبی که کهکشانی‌ها حتی یک شوت هم داخل چارچوب دروازه حریف نداشتند شرایط برای «زین‌الدین زیدان» بسیار دشوار شده است.

در همین راستا رسانه‌های اسپانیایی از جمله «موندو» مدعی شدند که اگر مادریدی‌ها یکشنبه در لالیگا مقابل سویایی – با هدایت لوپتگی – به پیروزی نرسند، سرمربی فرانسوی از کار برکنار خواهد شد.

مارکا نیز در گزارشی دیگر ادعا کرد که «فلورنتینو پرز» با «ژوزه مورینیو» تماس داشته و شرایط او برای حضور در «سانتیاگو برنابئو» را جویا شده است و این احتمال وجود دارد که در صورت برکناری زیزو، آقای خاص سکان هدایت قوهای سپید اسپانیا را به دست بگیرد.

بیشتر بخوانید:

اظهارنظر جالب ناواس پس از روبروشدن با رئالی‌ها

تگ ها


ژوزه مورینیو زین‌الدین زیدان رئال مادرید کهکشانی‌ها آقای خاص مربی رئال اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات مورینیو رئال فوتبال جهان لالیگا فوتبال