صدرنشینی با پیرمردی که هنوز قیچی می‌زند(عکس)

ظاهرا میلان قصد پایین آمدن از صدر جدول رده بندی سری آ را ندارد و شاگردان پیولی به دنبال حفظ جایگاهشان هستند....

به گزارش "ورزش سه"، در نخستین دیدار از دومین روز هفته ششم رقابت های سری آ ایتالیا، میلان در ورزشگاه داکیا آرنا مهمان اودینزه بود و به لطف جادوی پیرمرد تمام نشدنی خودش، توانست ۳ امتیاز حساس را به دست آورد و همچنان صدرنشین فوتبال ایتالیا باقی بماند.


در این دیدار، ابتدا فرانک کسیه روی پاس خوب زلاتان ابراهیموویچ گل اول بازی را وارد دروازه خوان موسو کرد و سپس در آغاز نیمه دوم، الساندرو رومانیولی کاپیتان میلان بر روی ایگناسیو پوستو مرتکب خطای پنالتی شد که رودریگو دی پاول این پنالتی را به گل تبدیل کرد تا حساب کار یک – یک مساوی شود.


در حالیکه بازی رو به پایان بود، ارسال آندره ربیچ با دفع ناقص مدافع اودینزه به زلاتان رسید و این پیرمرد تمام نشدنی و ۳۹ ساله، با یک ضربه آکروباتیک و زیبا، توانست دروازه حریف را باز کند تا روسونری ۳ امتیاز حساس و حیاتی را از داکیا آرنا به دست آورد و جایگاهش در صدر جدول را مستحکم بخشد.


زلاتان که چند روز پیش و در دربی دلامادونینا نیز توانسته بود ۲ بار دروازه اینترمیلان و سمیر هاندانوویچ را باز کند، در این فصل نقش مهم و کلیدی بر روی روند امتیاز گیری تیمش داشته و در ۱۴ گلی که شاگردان استفانو پیولی در این فصل وارد دروازه رقبا کرده اند، ردپای زلاتان بر روی ۸ مورد آن دیده می شود.


این هفتمین گل زلاتان در ۴ دیداری است که در این فصل از سری آ برای میلان به میدان رفته است. ابراهیموویچ اکنون و در ۳۹ سالگی خودش را به عنوان آقای گل فوتبال ایتالیا معرفی کرده است. اتفاق عجیبی که در میان سیل عظیمی از بازیکنان مدعی آقای گلی در ایتالیا رخ داده است.


میلان با این پیروزی ۱۶ امتیازی شد و با ۵ پیروزی از ۶ دیدار و بدون شکست، یکه تاز فوتبال ایتالیا شده و خیل عظیمی از هواداران این تیم در سرتاسر دنیا پس از سالها ناکامی در فوتبال ایتالیا و اروپا، به بازگشت بهار این تیم امیدوار شده اند.

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ