صدرنشینی میزبان لیگ قهرمانان با درخشش طیبی

ستاره ایرانی تای سون نام ویتنام با دو گل مقابل الظفره امارات، موجب صعود تیم اش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتسال آسیا شد ......

ستاره ایرانی تای سون نام ویتنام با دو گل مقابل الظفره امارات، موجب صعود تیم اش به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان فوتسال آسیا شد.

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، در آخرین بازی گروه A لیگ قهرمانان فوتسال آسیا تیم تای سون نام ویتنام که در دو بازی گذشته یک شکست برابر اف سی ارم قرقیزستان و یک پیروزی مقابل ویس وایپرس استرالیا کسب کرده بود از ساعت 16:30 امروز به مصاف الظفره اماراتی رفت که از دو بازی قبل 6 امتیاز کامل را داشت.


تای سون نام که از حضور 3 هزار و 400 نفری هوادارانش در این مسابقه بهره می برد ابتدا با حملات پیاپی الظفره دروازه اش تهدید شد اما به مرور زمان نمایش بهتری ارائه کرد و در دقیقه 7 روی شوت حسین طیبی یک بار به تیرک دروازه تیم اماراتی زد.


طیبی که در هر دو بازی قبل تای سون نام برابر ارم قرقیزستان و ویس ایپرس استرالیا 2 گل به ثمر رسانده بود امروز هم توانست همین عملکرد را داشته باشد و در دقیقه 8 روی یک ضربه کرنر و در دقیقه 16 با جای گذاشتن دروازه بان الظفره دو بار گلزنی کرد.


تای سون نام ویتنام که طیبی را به عنوان بازیکن کمکی از تیم غیرت قزاقستان به طور قرضی جذب کرده با درخشش فوتسالیست ایرانی خود موفق شد با کسب 6 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به الظفره، به عنوان صدرنشین از گروه A به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.


طیبی بعد از این مسابقه به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال