صدرنشینی نفت آبادان هدیه به منطقه آزاد

بازیکنان و اعضای تیم فوتبال نفت آبادان بعد از صدرنشینی، این موفقیت را به مدیریت منطقه آزاد اروند بابت حمایت‌هایش از این تیم هدیه دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نفت آبادان روز گذشته موفق شد با برتری برابر گل گهر سیرجان برای اولین بار به صدر جدول لیگ برتر دست یابد. شاگردان سیروس پورموسوی علیرغم اینکه در خانه با گلی که گادوین منشا از حریف قدرتمند و صدرنشین خود عقب افتاده بودند، در نیمه دوم با نمایشی هجومی توانستند این نتیجه را جبران کنند و جایگاه شاگردان قلعه نویی در صدر جدول را از آن خود کنند.

بعد از این پیروزی، بازیکنان و اعضای تیم نفت آبادان به پاس حمایت‌های صورت گرفته از سوی مدیریت منطقه آزاد اروند، این برد بزرگ و صدرنشینی تیم را به اسماعیل زمانی مدیرعامل منطقه آزاد اروند هدیه دادند. تیم فوتبال نفت آبادان طی سالیان اخیر با مشکلات مالی بزرگی دست و پنجه نرم کرده و این مساله خصوصا در فصل گذشته به دردسر بزرگی برای آنها تبدیل شده بود. با این حال زمانی به عنوان مدیرعامل منطقه آزاد اروند حمایت مناسبی برای حفظ تیم صورت داده و این مساله باعث شد تا بازیکنان و اعضای تیم بلافاصله بعد از برد ارزشمند خود، این اتفاق را به این مجموعه تقدیم کنند.

انتظار می‌رود با توجه به شرایط نفت آبادان در این فصل و شور و شوقی که بین هواداران پرشور این تیم شکل گرفته، حمایت‌های مناسبی در ادامه مسابقات نیز صورت گیرد تا اتفاقات فصول گذشته و مشکلات مالی باعث افت دوباره این تیم نشود.

بیشتر بخوانید:

بازی مستقیم شگرد قلعه‌نویی است/ صدرنشینی در لیگ الان معنایی ندارد

مارش رسمی لیگ برتر؛ جمبلو جمبولیله!

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال