صدرنشینی نماینده هندبال استان فارس در لیگ برتر کشور ادامه دارد

شیراز - تیم هندبال نیروی زمینی کازرون همچنان صدرنشین گروه یک مسابقات هندبال مردان کشور است....

به گزارش خبرنگار مهر، دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، از روز گذشته در شیراز آغاز شد و تیم‌های گروه یک با یکدیگر دیدار کردند.

در نخستین دیدار روز گذشته، تیم‌های نفت و گاز گچساران و ستارگان دشتستان به مصاف هم رفتند که نماینه گچساران توانست ۲۴-۲۱ حریف خود را شکست دهد.

تیم‌های پاس ناجا قم و ذوب آهن اصفهان دومین دیدار روز نخست را ساعت ۱۶ برگزار کردند که در یک بازی نزدیک، هر دو تیم به تساوی ۲۶ رضایت دادند.

در آخرین بازی روز نخست و یک بازی جذاب و دیدنی، تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون ۳۰-۲۶ پرسپولیس بهبهان را شکست داد و صدرنشینی خود را تثبیت کرد.

در نیمه نخست در یک رقابت نزدیک تیم کازرون با اختلاف یک گل توانست از نماینده بهبهان پیش بیفتد و در نیمه دوم با چهار گل اختلاف به برتری رسید.

دور برگشت لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، از ۱۹ تا ۲۴ آذر در سالن پوریای، ولی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز در حال برگزاری است که امروز پنجشنبه ۲۰ آذر، سه دیدار از گروه ب شامل تیم‌های صنعت مس کرمان، زغال سنگ طبس، فولاد مبارکه سپاهان، فراز بام خائیز دهدشت، کیمیا کاشت کردستان و پرواز هوا نیروز برگزار می‌شود.

تگ ها


هندبال شیراز ورزش