صدرنشینی پرسپولیس غیرممکن شد؟

باتوجه به پیروزی پرگل تیم سپاهان، سرخپوشان پایتخت برای بازگشت به صدر جدول، نیازمند پیروزی چهار گله مقابل ذوب آهن خواهند بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، روز گذشته تیم سپاهان اصفهان با نتیجه ۵-۱ مس رفسنجان را از پیش رو برداشت تا با یک بازی بیشتر نسبت به پرسپولیس، در صدر جدول قرار بگیرد. صدرنشینی طلایی پوشان با سه امتیاز بیشتر اتفاق افتاده و پرسپولیس با غلبه بر ذوب آهن هم امتیاز سپاهان می‌شود اما نکته مهم این است که شاگردان نویدکیا در تفاضل گل و گل زده شرایط بسیار مطلوبی دارند.

سپاهان این فصل ۴۲ گل به ثمر رسانده و تفاضل +۲۱ را دارد. پرسپولیس اما ۲۹ گل زده و تفاضل +۱۸ را دارد. به عبارتی قرمزها برای صدرنشینی باید سه گل بزنند تا در تفاضل گل برابر با طلایی پوشان شوند و یک گل اضافه هم باید به ثمر برسانند چرا که در گل زده، پایین تر از تیم سپاهان هستند.

نکته جالب این که پرسپولیس در لیگ هفدهم یک بار توانست با چهار گل ذوب آهن را شکست دهد اما شاید این بار رقم زدن چنین نتیجه ای کار آسانی نباشد. پر گل ترین بازی این فصل پرسپولیس پیروزی ۵-۰ مقابل گل گهر در سیرجان بود و حالا باید دید تیم یحیی موفق به رقم زدن چنین نتیجه ای خواهد شد یا خیر؟

بیشتر بخوانید:

مطهری: جرم آل کثیر گل زدن به استقلال است

نوری: پرسپولیس لیاقت برد را داشت

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال