صدری: با یک میلیارد امکان توافق با بیرانوند وجود داشت

مدیرعامل پیشین پرسپولیس می‌گوید امکان توافق با علیرضا بیرانوند وجود داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، همزمان با حضور علیرضا بیرانوند در برنامه فوتبال برتر، مجید صدری سرپرست سابق پرسپولیس نیز به صورت تلفنی روی خط آمد و در پاسخ به اظهارات گلر پیشین سرخپوشان گفت: نکاتی که آقای بیرانوند گفتند قسمت زیادیش درست است. ما به او به عنوان بازیکن خوب ارادت داریم. بحث قانونی وجود دارد و ما اگر اعتراض داشتیم در چارچوب قانون بوده است. ما در صحبتی که داشتیم ایشان حتی راضی بود مبلغی را بدهیم و مبلغی را هم بعدا بدهیم. حرفی که ایشان می‌گوید درست بود اما ما دیگر در پرسپولیس نبودیم.

او در مورد توافق با بیرانوند اظهار داشت: آقای بیرانوند گفتند که یک میلیارد بدهید و ما منتظر بودیم رقمی به باشگاه بیاید و بقیه را هم قسطی بدهیم. ایشان از درخواست تجدیدنظر ما دلخور شد و ما هم گفتیم که باید توافق کنیم. ایشان برای بهمن ماه چک داشت و قرار شده بود که این را پاس کنیم. اگر باشگاه شکایت کرده برای دفاع از حق قانونی اش بوده است.

وی افزود: ایشان عضو خانواده پرسپولیس هستند و خیلی از این مسائل را باید در خانواده حل کنیم و جالب نیست در رسانه‌ها مطرح کنیم.

صدری در پایان اضافه کرد: زمان خرید بازیکنان تاجیک آقای بیرانوند کمک کرد و حرف من این است که مشکلات را باید در خانواده حل کنیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران مجید صدری فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال