صدر جدول در تسخیر پرسپولیسی‌ها؛ سه قهرمان

وبسایت رسمی برنامه نود -صدر جدول لیگ برتر در اختیار مربیان پرسپولیسی قرار دارد ......

وبسایت رسمی برنامه نود - صدر جدول لیگ برتر در اختیار مربیان پرسپولیسی قرار دارد. برانکو صدرنشین است. مهدی تارتار شگفتی آفرین در رده دوم قرار دارد و بالانشینی علی دایی در هفته های ابتدایی لیگ هم که امری عادی است.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود، بالاترین رتبه استقلالی ها را در جدول امیرقلعه نویی با ذوب آهن بدست آورده که با وجود نتایج نه چندان خوب تا این جای فصل توانسته در رتبه پنجم جدول قرار بگیرد.

البته مربیان پرسپولیسی فقط به مربیان موفق و بالانشین خلاصه نمی شوند. دو نماینده دیگر پرسپولیسی ها در جدول شرایطی مشابه با یکدیگر و شرایطی کاملا متفاوت با سه مربی دیگر هم تیمی خود دارند. درخشان و گل محمدی و دو تیم بحران زده. گویا مربیان پرسپولیسی استعداد بیشتری هم برای قبول نیمکت های بحرانی دارند. یکی مربی گری نفت تهران بدون پول و بدون بازیکن و بدون مدیر را قبول کرده و دیگری روی نیمکت تیمی نشسته که نه تنها بازیکنانش را از دست داده که اجازه جذب بازیکن جدید هم ندارد. البته یحیی موفق شد دربی بحران زده ها را با برد پشت سر بگذارد تا کمی از ته جدول فاصله بگیرد. درخشان و گل محمدی در جدول هم نشین هستند اما در نیمه دوم جدول و در رده های دوازدهم و سیزدهم. استقلالی ها نمایندگان کمتری روی نیمکت دارند و هنوز هم نتوانسته اند گوی سبقت را از مربیان حریف بربایند.

البته سه مربی صدر جدولی پرسپولیسی یک وجه اشتراک دیگر هم دارند. هر سه این مربیان فصل گذشته سه قهرمانی را به خود اختصاص دادند. برانکو با پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شد، دایی با نفت تهران قهرمان جام حذفی و تارتار هم با پارس جنوبی قهرمانی لیگ یک را از آن خود کرد.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال