صدور ITC مهاجم جدید پرسپولیس؛ شماره ۹۹ در خط حمله سرخپوشان

امیرعلی حسینی مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس در مورد صدور ITC اوساگونا مهاجم نیجریه‌ای جدید سرخپوشان و شماره پیراهن این بازیکن صحبت کرد...

به گزارش مدال و به نقل از فارس، امیرعلی حسینی در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، با اعلام این خبر گفت: صبح امروز دوشنبه با توجه به نهایی شدن توافق با بازیکن نیجریه‌ای و عقد قرارداد برای دریافت مجوز، در سامانه TMS ثبت نام کردیم. با توجه به اختلاف ساعتی که با کره‌جنوبی داریم، تماس‌های مختلفی هم برقرار شد.

مدیر امور بین‌الملل باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: شخصا گفتگوی واتساپی با طرف‌های کره‌ای داشتم و بخش بین‌الملل فدراسیون فوتبال هم از سوی دیگر پیگیر بود و در نهایت توانستیم فرایند دریافت ITC کریستین اوساگونا را از باشگاه ججویونایتد کره‌جنوبی در مدت دو ساعت پشت سر بگذاریم.
گفتنی است؛ در فرایند دریافت ITC باشگاه مقصد، درخواست خود را از طریق فدراسیون فوتبال خود به فدراسیون فوتبال مبدا بازیکن ارسال کرده و فدراسیون مربوطه درخواست را به باشگاه مبدا می‌فرستد.
مراحل دریافت مجوز پس از صدور هم بالعکس خواهد بود و این فرآیند معمولا زمان بر است، اما در مورد این بازیکن همه چیز با سرعت پیش رفت.
در ارتباط با این بازیکن، همچنین امور ورزشی باشگاه اعلام کرد با توجه به درخواست بازیکن و با هماهنگی صورت گرفته با افشین پیروانی، مدیر تیم، شماره 99 برای وی در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید:

مبلغ قرارداد اوساگوآنا با پرسپولیس لو رفت

تگ ها


پرسپولیس اوساگونا اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل و انتقالات پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال