صدیقی: سال بسیار مهمی را در پیش داریم

رئیس فدراسیون ووشو گفت: دو رشته ورزشی ووشو و کوراش می‌توانند نقش بسیار مهمی در کسب نتیجه کاروان ورزشی ایران ایفا کنند و ما نیز با برنامه جدی روی این دو رشته به دنبال تکرار توفیقات گذشته هستیم....

وی خاطرنشان کرد: مسابقات دانش آموزی و دانشجویی دو رویداد دیگری هستند احتمال برگزاری آنها در سال جاری وجود دارد، اما هنوز برگزاری این مسابقات به صورت قطعی اعلام نشده است. سال ۱۳۹۹ برای همه سال بسیار غریبی بود و برنامه‌ریزی‌ها به گونه‌ای بود که همه تصور می‌کردند کرونا به زودی می‌رود و همه برنامه‌های کوتاه مدت در نظر گرفته بودند و رفته رفته با حضور طولانی کرونا همه شروع به برنامه‌ریزی‌های متفاوتی کردند.

رئیس فدراسیون ووشو افزود: مسیر گذشته را به صورت دقیق و با برنامه بیشتر طی خواهیم کرد و در بحث آموزش و توسعه همگانی ووشو با جدیت بیشتری پیگیری خواهیم کرد. در ماه مبارک رمضان نیز اولین دوره لیگ مجازی ووشو را برگزار خواهیم کرد و بعد از آن در تابستان انتخابی تیم‌های ملی جوانان را برگزار خواهیم کرد. در ادامه لیگ‌های ووشو را برگزار خواهیم کرد و بعد از لیگ نیز مسابقات انتخابی تیم‌های ملی را خواهیم داشت.

وی در خصوص اهمیت فدراسیون ووشو برای حضور کاروان ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ گفت: دو رشته ورزشی ووشو و کوراش می‌توانند نقش بسیار جدی در کسب نتیجه کاروان ورزشی ایران ایفا کنند و ما نیز با برنامه جدی روی این دو رشته به دنبال تکرار توفیقات گذشته هستیم و حتی درخشان‌تر از قبل نیز ادامه بدهیم.

تگ ها


ووشو