صدیقی ,سرمربی زیر 23 سال : حریفمان تیم ضعیفی نبود

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری فارسو به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیما صدیقی سرمربی تیم ملی زیر 23 سال درباره نخستین پیروزی ایران مقابل مالزی اظهار داشت: تیم مالزی به هیچ وجه تیم ضعیفی نبود ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، سیما صدیقی سرمربی تیم ملی زیر 23  سال درباره نخستین پیروزی ایران مقابل مالزی اظهار داشت: تیم مالزی به هیچ وجه تیم ضعیفی نبود. البته تا پیش از شروع مسابقات ذهنیت دیگری نسبت به این تیم داشتیم. اما در بازی روز گذشته این تیم برابر تیم نیوزیلند آن ها را تیم خوبی ارزیابی کردیم.

وی ادامه داد: بازی را برابر مالزی بد شروع کردیم. شاگردانم در دقایق ابتدایی امتیازهای زیادی را از دست دادند اما خیلی زود توانستند بازی را در اختیار بگیرند و ست نخست را پیروز شوند. این در حالی است که در ست دوم بازی نزدیکی را با مالزی داشتیم. مالزی از دو بازیکن خوب و بلند قامت برخوردار است که در هرپستی قرار می گرفتند بازی خوبی را ارائه می کردند و این دو بازیکن امتیازهای زیادی را برای مالزی کسب کردند.

سرمربی تیم ملی والیبال بانوان زیر 23 سال ایران افزود: نقطه ضعف تیم مالزی لیبروی این تیم بود که در ست سوم از این نکته استفاده کردیم و و بازیکنان وی را هدف سرویس های خود قرار دادند و توانستیم امتیازهای زیادی را دراین ست به دست بیاوریم.

صدیقی گفت: در بازی امروز شبنم امینی بازی خوبی را به نمایش گذاشت. بازیکنان دیگر تیم کمی افت و خیز داشتتند.

وی به بازی فردا اشاره کرد و اظهار داشت: تیم نیوزیلند در مقایسه با تیم مالزی یکدست تر است. بازیکنان این تیم از نظر قدی بلندتر از تیم مالزی هستند اما سرعت پایین تری دارند.

 

تگ ها


اخبار روز والیبال