صعود اسپانیا و آمریکا به نیمه نهایی بسکتبال المپیک 2016

تیم بسکتبال مردان آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک 2016 ریو با غلبه بر تیم آرژانتین به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و حریف تیم اسپانیا شد ......

تیم بسکتبال مردان آمریکا در مرحله یک چهارم نهایی بازی های المپیک 2016 ریو با غلبه بر تیم آرژانتین به مرحله نیمه نهایی صعود کرد و حریف تیم اسپانیا شد.

در اولین دیدار مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال المپیک 2016 ریو، دو تیم استرالیا و لیتوانی برابر هم به میدان رفتند. در این بازی که با برتری مطلق استرالیا همراه بود، این تیم قدرتمند موفق شد تا با نتیجه 90-64 از سد لیتوانی بگذرد. استرالیا در مرحله بعدی باید با برنده دیدار کرواسی و صربستان دیدار می کند.

در دومین دیدار مرحله یک چهارم نهایی بسکتبال المپیک 2016، دو تیم اسپانیا و فرانسه برابر هم به میدان رفتند که قهرمان اروپا موفق شد با نتیجه 92 بر 67 فرانسه را شکست دهد تا بعد از استرالیا دومین تیم حاضر در مرحله نیمه نهایی بسکتبال المپیک ریو مشخص شود

در این دیدار اسپانیا در نیمه نخست 43 بر 30 توانست فرانسه را شکست دهد ولی در نهایت توانست برتری خودش را حفظ کند و در نهایت 92 بر 67 به برتری برسد.

بازیکنان تیم ملی آمریکا در سومین دیدار که روز پنجشنبه در سالن کاریوکا آره نا شهر ریودوژانیرو برگزار شد، با نتیجه قابل توجه 105 بر 78 تیم آرژانتین را شکست دادند و به مرحله نیمه نهایی این بازی ها راه یافتند.

تگ ها


اخبار ویژه بسکتبال