صعود بانوان پینگ پنگ باز کردستانی به مرحله دوم لیگ برتر

سنندج- سرپرست تیم تنیس روی میز وچان کردستان از پیروزی قاطع بانوان کردستانی در مقابل گلستان تجارت و مسجل شدن صعود به مرحله پلی‌آف لیگ برتر خبر داد....

پرستو چپری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز تیم وچان کردستان با نتیجه شش بر صفر تیم گلستان تجارت جنوب را شکست داد.

وی افزود: در این بازی که در آکادمی امیر احتشام زاده تهران برگزار شد تیم وچان در بازی دوبل اول توسط کیمیا رستمی و الینا رحیمی سه بر صفر کیمیا آقایان و محدثه کابوسی از گلستان تجارت جنوب را شکست داد.

چپری اعلام کرد: در بازی دوبل دوم، نوبت به صبا صفری و ملیکا عامرطاس رسید که هانیه رضایی و سلینا درزی را سه بر صفر از پیش رو بردارند و بازی وارد مسابقات انفرادی شود.

وی افزود: در مسابقه انفرادی اول صبا سراجی برابر محدثه کابوسی سه بر صفر پیروز شد و در بازی دوم انفرادی کیمیا رستمی با همین نتیجه باران ارجمند پینگ پنگ باز نوجوان تیم گلستان تجارت جنوب را برد.

سرپرست تیم وچان خاطرنشان کرد: صبا صفری و الینا رحیمی آخرین برندگان تیم وچان کردستان بودند که با نتایج مشابه سه بر صفر به ترتیب برابر کیانا عجم حسنی و کیمیا آقایان از تیم گلستان تجارت جنوب پیروز شدند تا برد قاطع تیم وچان در آخرین بازی لیگ پینگ پنگ زنان، نهایی شود.

چپری افزود: چهار تیم نخست جدول رده بندی به مرحله پلی‌آف لیگ صعود خواهند کرد و تیم اول به مصاف تیم چهارم و تیم دوم و سوم هم با یکدیگر رقابت می‌کنند.

وی اظهار کرد: با کسب پیروزی که امروز کسب کردیم، وچان کردستان در مرحله پلی‌آف به مصاف دانشگاه آزاد اسلامی خواهد رفت.

چپری اعلام کرد: وچان هم‌اکنون در رده دوم جدول حضور دارد و چنانچه دانشگاه آزاد رده سومی بازی امروز خود را با برد پشت سر بگذارد جایگاه وچان را تصاحب خواهد کرد و تأثیری در تغییر حریف وچان در مرحله پلی‌آف نخواهد داشت.

تگ ها


ورزش تنیس روی میز ورزش بانوان سنندج