صعود برزیل به فینال کوپا آمه‌ریکا و پیام نیمار برای مسی

تیم ملی برزیل بامداد امروز با پیروزی ۱-۰ برابر پرو در نیمه نهایی کوپا آمه‌ریکا ۲۰۲۱ خود را به فینال این رقابت ها رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی برزیل بامداد امروز با تک گل پاکوئتا پرو را شکست داد و به فینال رقابت های کوپا آمه ریکا ۲۰۲۱ رسید.

شاگردان تیته که به دنبال کسب دومین عنوان قهرمانی پیاپی خود در کوپا آمه‌ریکا هستند در یک بازی دشوار برابر حریفی سرسخت با تک گل لوکاس پاکوئتا در دقیقه ۳۵ بازی پیش افتادند و توانستند تا پایان این برتری را حفظ کنند.

برزیل که این دوره هم پس از مشکلاتی که برای کلمبیا و آرژانتین، میزبان های مشترک از پیش تعیین شده کوپا آمه‌ریکا، پیش آمد میزبان این رقابت ها است، توانست برای دومین بار در خاک خودی به فینال برسد.

این نیمار بود که با کنار زدن دو مدافع پرو در محوطه جریمه توپ را در موقعیتی عالی مقابل دروازه به پاکوئتا رساند و او هم با ضربه پای چپ و از فاصله ای نزدیک دروازه حریف را باز کرد.

هر چند که این بار بر خلاف بازی های گذشته در این دوره بازی آسانی پیش روی سلسائو نبود و پرو به شدت تلاش کرد تا در نیمه دوم بازی را به تساوی بکشاند، اما در نهایت موفق نشد و برزیل با همان یک گل به فینال صعود کرد.

نیمار در مصاحبه خود پس از پایان مسابقه گفت: "من آرژانتین را دوست دارم، فردا از آنها حمایت می کنم چرا که دوستانی آنجا دارم، اما برزیل در فینال برنده خواهد شد."

برزیل در فینال باید با برنده بازی آرژانتین و کلمبیا رو به رو شود؛ دیگر بازی نیمه نهایی این دوره از مسابقات که بامداد فردا و در ساعت ۳:۳۰ دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید:

فن کاراته گابریل ژسوس و ساده‌ترین کارت قرمز جهان!‌(عکس)

خلاصه بازی برزیل 1 - پرو 0/ ویدیو

 

 

تگ ها


نیمار تیم ملی برزیل فوتبال جهان برزیل فوتبال