صعود برنده و بازنده به دور بعد لیگ هندبال/پرسپولیس برد و صعود کرد

مسابقه بین دو تیم ذوب آهن اصفهان و پرسپولیس بهبهان با برد قرمزپوشان و صعود هر دو تیم به مرحله بعد رقابت های لیگ برتر هندبال به پایان رسید....

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین دیدار از روز پایانی دور دوم مرحله برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش مردان یادواره شهید حسین پور جعفری تیم ذوب آهن اصفهان به مصاف پرسپولیس بهبهان رفت که شاگردان کیوان صادقی مغلوب حریف شدند. این مسابقه که با حضور مهمانان ویژه از جمله جلال کوزه گری رئیس اسبق فدراسیون هندبال، حسن پروانه رئیس انجمن پیشکسوتان هندبال ایران، تقی ناری، علی زرگر سوری، محسن حاجیلو و سید حسن حسینی دیگر پیشکسوتان جامعه هندبال به صورت زنده و مستقیم از شبکه ورزش روی آنتن رفت با قضاوت مهدی توکلی و سعید ولدخانیان داوران تهرانی در تالار هندبال شهید سلیمانی پایتخت برگزار شد.

در نیمه نخست شاگردان مسعود ظهرابی تیم برتر میدان بودند و با برتری ۱۹ بر ۱۷ به رختکن رفتند. در شروع نیمه دوم قرمز پوشان پرسپولیس با هدایت ظهرابی که سرمربی تیم ملی جوانان نیز محسوب می‌شود، خوب ظاهر شدند و روند برتری خود را در نیمه نخست تکمیل کردند تا در پایان با حساب ۳۶ بر ۳۳ مقابل ذوب آهن به برتری برسند.

تیم ذوب آهن اصفهان حتی با این شکست در گروه الف ۱۳ امتیازی باقی ماند و با کسب جایگاه دوم پشت سر شهید شاملی قرار گرفت و به دور بعدی مسابقات صعود کرد. شاگردان مسعود ظهرابی با پیروزی در بازی امروز ۱۲ امتیازی پشت سر ذوبی ها قرار گرفتند و آنها هم به دور بعد صعود کردند.

مسعود ظهرابی مربی تیم پرسپولیس بهبهان که با احتساب پیروزی تیمش برابر نماینده اصفهان به دور بعدی رقابت‌ها صعود کرد، در پایان بازی امروز اظهار داشت: بازی امروز برای ما بسیار مهم و حساس بود چون به امتیاز کامل آن نیاز داشتیم.

وی افزود: پس از پایان مسابقات در شیراز برنامه ریزی و کارهای تاکتیکی خود را بر مبنای دیدار برابر ذوب آهن قرار دادیم و با وجود احترامی که برای تیم گچساران قائل هستم چون می‌دانستیم برنده آن بازی خواهیم بود، تمام برنامه را برای بازی با ذوب آهن انجام دادیم.

ظهرابی در پایان اضافه کرد: خدا را شکر بچه‌ها امروز به ویژه در بحث دفاعی خیلی خوب کار کردند و دروازه بان ها نیز نمایش خوبی داشتند و نکات فنی لازم بود را به نحو احسن انجام دادند و با یاری خدا برنده بازی شدیم.

کیوان صادقی پس از این شکست که البته تأثیری در صعود ذوب آهن نداشت، اظهار داشت: بازی خوبی بود و بهرحال هر دو تیم جوان بودند. ما قدر موقعیت‌هایی را که به دست آوردیم، ندانستیم و در زدن ضربات آخر بی دقت بودیم.

صادقی افزود: پرسپولیس هم به دنبال نتیجه کامل این بازی بود تا صعود خود را قطعی کند؛ به این تیم تبریک می گویم و امیدوارم در بازی‌های بعدی شاگردانم دقت بیشتری کرده و گل‌های بیشتری بزنند و شاهد بازی‌های زیباتری باشیم. بازی سنگینی داشتیم و تیم بهبهان هم نمایش خوبی ارائه داد. علاوه بر این اشتباهات فردی که داشتیم، در باخت در این دیدار بی تأثیر نبود.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال باشگاه پرسپولیس