صعود تیم فوتبال پنج نفره به نیمه نهایی پارالمپیک

به گزارش مدال،به نقل از خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران در سومین بازی خود در مرحله گروهی پارالمپیک ریو، به مصاف تیم میزبان رفت و در شرایطی که برای صعود از گروه به یک امتیاز نیاز داشت با ارائه یک بازی منطقی به این خواسته خود رسید و برزیل را با تساوی بدون گل متوقف کرد ......

به گزارش مدال،به نقل از خبرگزاری مهر، تیم ملی فوتبال هفت نفره ایران در سومین بازی خود در مرحله گروهی پارالمپیک ریو، به مصاف تیم میزبان رفت و در شرایطی که برای صعود از گروه به یک امتیاز نیاز داشت با ارائه یک بازی منطقی به این خواسته خود رسید و برزیل را با تساوی بدون گل متوقف کرد.

در این دیدار میثم شجاعیان، امیر پوررضوی، حسین رجب پور، بهزاد زادعلی اصغر (صادق رحیمی) و احمدرضا شاه حسینی برای ایران بازی کردند. 

در نیمه نخست برزیل بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت و چند موقعیت خوب هم روی دروازه ایران خلق کرد که با هوشمندی شجاعیان این فرصت ها دفع شد.

در نیمه دوم ملی پوشان ایران باز هم سعی در کنترل بازی داشتند و در عین حال دو موقعیت مناسب توسط زادعلی اصغری و رجب پور از دست رفت. 

تیم ملی با این نتیجه پنج امتیازی شد و با قرار گرفتن در رده دوم گروه به مرحله بعد صعود کرد. حریف ایران پس از بازی آرژانتین و چین که برای سرگروهی در گروه B می جنگند مشخص خواهد شد.

 

 

 

تگ ها


پارالمپیک