صعود تیم ملی به مرحله حذفی به فدراسیون بستگی دارد

مهدی حسینی‌نسب از بازیکنان اسبق تیم ذوب‌آهن و پیکان بر این عقیده است صعود تیم‌ملی از مرحله گروهی جام‌جهانی بستگی به امکاناتی دارد که فدراسیون فوتبال برای تیم‌ملی مهیا می‌کند....

به گزارش «ورزش سه»،  او درمورد عملکرد تیم‌ملی در مقدماتی جام‌جهانی می‌گوید: نتایج تیم‌ملی درخور تحسین بوده و نیاز به اشاره ندارد. همچنین تیم‌ملی در بیشتر دیدارهای انجام داده ارائه‌گر بازی‌های خوبی در برابر حریفان بوده و به‌خوبی توانسته تاکتیک مدنظر کادر فنی را در زمین پیاده کند. اما در خصوص صعود تیم‌ملی از مرحله گروهی جام‌جهانی باید بگویم این بستگی به امکاناتی دارد که فدراسیون فوتبال برای تیم‌ملی مهیا می‌کند. فوتبال ما برای رسیدن به این باور که قادر به صعود به مرحله حذفی جام‌جهانی است، می‌بایست تا پیش‌از حضور در دوحه اردوهای تدارکاتی خوبی را پشت سر بگذارد و همچنین بازی‌های دوستانه مؤثری انجام دهد. دراین‌صورت است که می‌توانیم به صعود تیم‌ملی از مرحله گروهی جام‌جهانی خوش‌بین باشیم.به این خاطر که فوتبالیست‌های توانمندی در اردوی تیم‌ملی حضور دارند هم در درون زمین و هم روی نیمکت. بطوریکه دیدید در بازی با عراق و امارات در غیاب چند بازیکن اصلی تیم ملی اهداف خود را دنبال و درنهایت حضور خود را در جام‌جهانی قطعی کرد.

مربی تیم شهرداری آستارا پیرامون آخرین وضعیت این تیم گفت: زمانی‌که ما شهرداری آستارا را تحویل گرفتیم متأسفانه از نظر فنی شرایط خوبی نداشت و چند هفته زمان برد تا توانستیم نظرات و ایده‌های تاکتیکی خود را به تیم القا کنیم. خوشبختانه در بازی گذشته موفق شدیم تیم پارس جنوبی جم را در یک بازی بسیار سخت شکست دهیم. حریف در هفته‌های اخیر به بردهای متوالی دست پیدا کرده بود و انصافاً در برابر ما هم نمایش خوبی داشت. قطعا ما در دور برگشت با توجه به زمانی که برای تمرینات آماده‌سازی در اختیار خواهیم داشت و همچنین جذب بازیکنان جدید بهتر نتیجه خواهیم گرفت. خوشبختانه با حمایتی که از سوی مدیران باشگاه و همچنین مسئولان شهری وجود دارد پیش‌بینی من بر این است که در دور برگشت بتوانیم با کسب امتیازات لازم در جدول رده‌بندی جهش و پیشرفت خوبی داشته‌باشیم و درنهایت نماینده شایسته‌ای برای فوتبال شهر آستارا باشیم.

تگ ها


سید مهدی حسینی نسب