صعود جوکوویچ و زورف در روز حذف سیتسیپاس

مرد شماره یک و هفت جهان با پیروزی برابر حریفانشان به دور چهارم اپن آمریکا صعود کردند اما تنیسور یونانی با شکست مقابل برنا کوریچ از این رقابت ها حذف شد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، دور سوم تنیس اپن آمریکا با پیروزی نواک جوکوویچ و الکساندر زورف آغاز شد. در مهمترین بازی روز پنجم مرد شماره یک جهان برابر اشتروف قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. جوکوویچ به آسانی حریفش را با نتایج ۶ بر ۳، ۶ بر ۳ و ۶ بر یک شکست داد. 

استفانوس سیتسیپاس برابر برنا کوریچ قرار گرفت و در یک رقابت نزدیک ۳ بر ۲ شکست خورد تا خیلی زود از این رقابت ها حذف شود. مرد شماره شش جهان در ست نخست ۷ بر ۶ حریف کروات خود را شکست داد. او ست دوم را با نتیجه ۶ بر ۴ واگذار کرد تا همه چیز به تساوی برسد. با این حال سیتسیپاس در ست بعدی ۶ بر ۴ پیروز شد. او در حالی که تنها یک گیم با پیروزی در این دیدار فاصله داشت برد ۵ بر یک را با شکست ۷ بر ۵ عوض کرد تا بازی در ست پنجم دنبال شود. رقابت نزدیک دو تنیسور در این ست ادامه داشت و در تای‌بریک کوریچ توانست ۷ بر ۴ پیروز شود و به دور چهارم صعود کند. 

زورف به مصاف آدرین مانارینو رفت و ۳ بر یک حریف فرانسوی اش را شکست داد. تنیسور آلمانی با وجود این که ست نخست را ۷ بر ۶ واگذار کرد اما در ادامه توانست جبران کند. او در ست دوم ۶ بر ۴ پیروز شد و دو ست دیگر را با نتایج مشابه ۶ بر ۲ به نفع خود به پایان رساند. 

دیوید گافن برابر فیلیپ کرایینویچ قرار گرفت و ۳ بر صفر پیروز شد. الخاندرو فوکینا و پابلو کارنیا بوستا، دو تنیسور اسپانیایی به دور چهارم راه یافتند. تامپسون و دنیس شاپالوف هم با پیروزی برابر حریفانشان به مرحله بعد صعود کردند.

در بخش بانوان نائومی اوساکا مقابل مارتا کاستیوک بازی کرد و ۲ بر یک پیروز شد. تنیسور ژاپنی در ست نخست ۶ بر ۳ حریفش را شکست داد اما ست دوم را با نتیجه ۷ بر ۶ واگذار کرد. بانوی شماره ۹ جهان در ست سوم به راحتی پیروز شد و نتیجه ۶ بر ۲ را به ثبت رساند. 

در دیگر بازی مهم پترا ویتووا برابر جسیکا پگولا قرار گرفت و ۲ بر صفر حریفش را شکست داد. کونتاوویت، راجرز، جنیفر برادی، آنجلیک کربر، پترا مارتیچ و یولیا پوتینسوا هم پیروز شدند و به دور چهارم دومین گرند اسلم سال صعود کردند. 

بیشتر بخوانید:

پیروزی جوکوویچ و زورف در روز حذف بخت نخست قهرمانی

صعود تیم مدودف و ویلیامز؛ ماری حذف شد

 

 

تگ ها


نواک جوکوویچ تنیس تنیس