صعود دانشگاه به نیمه نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی

دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی باشگاه‌های کشور در گروه (ب) جام یادگار امام (ره) از صبح امروز در شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی پیگیری شد و در پایان تیم دانشگاه آزاد اسلامی به‌عنوان تیم برتر دورهای رفت و برگشت به مرحله نیمه نهایی صعود کرد....

رده بندی تیمی در پایان دور برگشت:

۱- دانشگاه آزاد اسلامی، ۲- شهدای مدافع حرم قم، ۳- سید بابل و ۴- خراسان جنوبی

نتایج دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۶ - شهدای مدافع حرم قم ۴
شهدای مدافع حرم قم ۶ - باشگاه سید بابل ۴
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - خراسان جنوبی ۳
باشگاه سید بابل ۶ - خراسان جنوبی ۴
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - باشگاه سید بابل ۳
شهدای مدافع حرم قم ۱۰ - خراسان جنوبی صفر

نتایج انفرادی این مسابقات به شرح زیر است:

دانشگاه آزاد اسلامی ۶ - شهدای مدافع حرم قم ۴ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور ۳ - مهدی جواهری ۱۳ (برنده)
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی ۹ (برنده) - مهیار چراغی صفر
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی ۹ (برنده) - ابوالفضل نعیمی صفر
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند ۹ (برنده) - محمدامین جبالی صفر
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی ۱۱ (برنده) - محمدامین زمان‌پور صفر
۷۷ کیلوگرم: امیرحسین چگانی ۵ - محمدحسین جلالی ۶ (برنده)
۸۲ کیلوگرم: مهدی محمدزاده، ۸ (برنده) - امیر رضایی صفر
۸۷ کیلوگرم: آرشام بهرام زاده، ۸ (برنده) - امیرحسین عرب عامری صفر
۹۷ کیلوگرم: حمیدرضا بادکان (شرکت نکرد) - محمدصادق عبدالهی (برنده)
۱۳۰ کیلوگرم: امید حاجی تبار (شرکت نکرد) - حمیدرضا جعفریانی  (برنده)

شهدای مدافع حرم قم ۶ - باشگاه سید بابل ۴ (برنده) (اسامی تیم قم در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: مهدی جواهری ۹ (برنده) - علیرضا مهدی‌زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: محمد جانقلی ۳ (برنده) - مصطفی میرنژاد ۳
۶۳ کیلوگرم: نیما صادقی صفر- محمدرضا آقانیا ۱۱ (برنده)
۶۷ کیلوگرم: محمدامین جبالی ۶ - علی چوبکزن ۹ (برنده)
۷۲ کیلوگرم: ابوالفضل زینتی رفاه ۲ - سیدعلی عزیزی ۵ (برنده)
۷۷ کیلوگرم: محمدحسین جلالی ۹ (برنده) - علی احمدپور ۵
۸۲ کیلوگرم: امیر رضایی،  ۵ (ضربه فنی - برنده)  - ابواالفضل شریفی صفر
۸۷ کیلوگرم: علیرضا رمضانی ۲ - علی خلیل‌زاده ۱۲ (برنده)
۹۷ کیلوگرم: محمدصادق عبدالهی ۸ (برنده) - علی عابدی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: شاهرخ میکائیلی ۶ (برنده) - یوسف مجنون ۴

خراسان جنوبی ۳ - دانشگاه آزاد اسلامی ۷ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: محمد علی بزی یک - احمدرضا ناصرپور  ۵ (برنده)
۶۰ کیلوگرم: امیرحسین حسینی صفر- حسین جاویدی ۸ (برنده)
۶۳ کیلوگرم: محمدرضا رضاپور ۷ - حسین عباسی ۹ (ضربه فنی - برنده)
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی صفر- سعید ارجمند ۹ (برنده)
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی ۶ (برنده) - سعید شاهرخی یک
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی‌زاده ۸ (برنده) - رضا محمدی ۲
۸۲ کیلوگرم: جبار کاویان ۸ - مهدی محمدزاده  ۱۷ (برنده)
۸۷ کیلوگرم: جلال طاهری یک - حمیدرضا بادکان ۹ (برنده)
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین همتیان صفر - آرشام بهرام‌زاده (شرکت نکرد)
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین‌پور صفر - امید حاجی‌تبار ۳ (برنده)

خراسان جنوبی ۴ - باشگاه سید بابل ۶ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: محمدعلی بزی ۹ (برنده) - رضا یعقوبی یک
۶۰ کیلوگرم: عرفان درزی ۹ (برنده) - مصطفی میرنژاد صفر
۶۳ کیلوگرم: محمدرضا رضاپور صفر - محمدرضا آقانیا ۹ (برنده)
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی صفر - علی چوبکزن ۸ (برنده)
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی ۱۲ (برنده) - محمد خانپور ۳
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی زاده ۳ (برنده) - طاها خانپور ۲
۸۲ کیلوگرم: جابار کاویان صفر - ابوالفضل شریفی ۸ (برنده)
۸۷ کیلوگرم: سجاد حسینی صفر - علی خلیل‌زاده ۱۰ (برنده)
۹۷ کیلوگرم: ابوالفضل اصغری صفر - حسین پاکدین ۶ (برنده)
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین پور یک - ایمان محسن‌زاده، ۴ (برنده)

دانشگاه آزاد اسلامی ۷ - باشگاه سید بابل ۳ (اسامی تیم دانشگاه در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: احمدرضا ناصرپور ۸ (برنده) - علیرضا مهدی‌زاده صفر
۶۰ کیلوگرم: حسین جاویدی ۸ (برنده) - مصطفی میرنژاد
۶۳ کیلوگرم: محسن مدهنی صفر - محمدرضا آقانیا ۱۰ (برنده)
۶۷ کیلوگرم: سعید ارجمند ۶ (برنده) - علی چوبکزن ۲
۷۲ کیلوگرم: مرتضی پورعیسی ۸ (برنده) - سیدعلی عزیزی ۲
۸۷ کیلوگرم: رضا محمدی ۲ - علی احمدپور ۵ (برنده)
۸۷ کیلوگرم: مهدی محمدزاده ۸ (برنده) - ابوالفضل شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: آرشام بهرام‌زاده (شرکت نکرد) - علی عابدی (برنده)
۱۳۰ کیلوگرم: امید حاجی تبار ۸ (برنده) - ایمان محسن‌زاده صفر

خراسان جنوبی صفر - شهدای مدافع حرم قم ۱۰ (اسامی تیم خراسان جنوبی در ابتدا آمده است):


۵۵ کیلوگرم: مهدی کمالی صفر - مهدی جواهری ۸ (برنده)
۶۰ کیلوگرم: عرفان درزی صفر - محمد جانقلی ۸ (برنده)
۶۳ کیلوگرم: امین گلکاری ۳ - ابوالفضل نعیمی ۴ (برنده)
۶۷ کیلوگرم: مهرشاد عباسی ۵ - محمد امین جبالی ۹ (برنده)
۷۲ کیلوگرم: امیرمحمد رضایی ۲ - ابوالفضل زینتی ۱۱ (برنده)
۷۷ کیلوگرم: عرفان ولی‌زاده صفر - محمدحسین جلالی ۶ (ضربه فنی - برنده)
۸۲ کیلوگرم: جبار کاویان صفر - امیر رضایی ۹ (برنده)
۸۷ کیلوگرم: علی‌اکبر سروری ۲ - علیرضا رمضانی ۱۰ (برنده)
۹۷ کیلوگرم: امیرحسین همتیان ۲ - محمدصادق عبدالهی ۲ (برنده)
۱۳۰ کیلوگرم: مهدی حسین‌پور یک - شاهرخ میکائیلی ۱۱ (برنده)

تگ ها


کشتی فرنگی