صعود رویایی تراکتور به مرحله حذفی آسیا

شکست ۲ گله الهلال عربستان بهترین خبر برای شاگردان رسول خطیبی و هواداران تراکتور بود تا به مرحله یک‌هشتم لیگ قهرمانان برسند....

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال تراکتور ایران که در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا هیچ شکستی نداشت و موفق شد به چهار مساوی و دو پیروزی دست پیدا کند، بعد از برتری شب گذشته مقابل شارجه امارات(میزبان گروه B) با ۱۰ امتیاز در رده دوم جدول قرار گرفت اما صعودش به بازی‌های جمعه شب و گروه‌های A و C کشیده شد.

توقف یا شکست استقلال ایران مقابل الشرطه می‌توانست منجر به صعود تراکتور شود اما آبی پوشان فوتبال ایران موفق شدند به برتری عراقی‌ها دست پیدا کنند تا صعودشان به مرحله حذفی مسجل شود که این اتفاق موجب شد چشم شاگردان رسول خطیبی به دو بازی گروه A و دیدار الاهلی عربستان و الدحیل قطر برود.

در هفته ششم گروه A استقلال تاجیکستان با نتیجه دو بر یک مقابل آلمالیق ازبکستان شکست خورد و در دیگر مسابقه گروه نیز الهلال عربستان در دیداری عجیب با نتیجه دو بر صفر مغلوب شباب الاهلی امارات شد که این اتفاقات صعود تراکتور را به همراه داشت.


این تصویری از دقایق پایانی جدال الهلال و شباب الاهلی  است، در دقیقه ۶+۹۰ این بازی و در حساس‌ترین لحظه مهاجم الهلال نتوانست گل خالی را تبدیل به گل کند و توپ را به دیرک افقی کوبید تا بازی با  همان نتیجه دلخواه تراکتور به پایان برسد.

تگ ها


تراکتور لیگ قهرمانان آسیا