صعود زودهنگام اشتاد سازه و شاملی به مرحله نهایی

دو تیم شهید شاملی کازرون و اشتاد سازه مشهد با برد امروز خود در لیگ برتر هندبال صعودشان را به مرحله نهایی لیگ قطعی کردند....

به گزارش خبرنگار مهر، در دومین روز از مرحله دوم لیگ برتر هندبال باشگاه‌های کشور در بخش بانوان یادواره شهدای سلامت امروز در سالن شهید ابوالفتحی شیراز با برگزاری دو دیدار در گروه N پیگیری شد.

در اولین دیدار امروز تیم اشتاد سازه مشهد برابر تیم ذوب آهن اصفهان قرار گرفت و توانست نیمه اول را با نتیجه ۲۰ بر ۷ پیروز شود. در ادامه تیم اشتاد سازه با نتیجه ۳۷ بر ۲۰ توانست پیروز این مسابقه شود و با کسب این امتیاز در صدر جدول این گروه قرار گرفته و صعود خود را به مرحله نهایی قطعی کند.

در دومین دیدار امروز، تیم شهید شاملی کازرون برابر تیم پرسپولیس کازرون قرار گرفت. نیمه اول با نتیجه ۱۹ بر ۴ به سود تیم شاملی تمام شد و در نهایت تیم شاملی ۲۵ بر ۲۱ پیروز شد. تیم شاملی با این برد و ۱۰ امتیاز در رده دوم گروه خود قرار گرفت.

بازی سوم این گروه در حالی برگزار می‌شود که دو تیم شهید شاملی و اشتاد سازه مشهد با اختلاف در صدر گروه N قرار دارند و صعودشان به مرحله بعد قطعی است و تنها برای تصاحب صدرنشینی به مصاف هم می‌روند.

در این گروه اشتاد سازه با ۱۰ امتیاز، شهید شاملی با ۱۰ امتیاز، ذوب آهن اصفهان با ۲ امتیاز و پرسپولیس بهبهان بدون امتیاز در رده اول تا چهارم قرار دارند.

تگ ها


لیگ برتر هندبال هندبال کازرون