صعود سه پله ای ماریتیمو با عابدزاده و علیپور

در هفته بیست و سوم لیگ برتر پرتغال ماریتیمو در خانه تیم ناسیونال با برتری دو بر یک ۲۱ امتیازی شد و به طور موقت از انتهای جدول به رده پانزدهم صعود کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در این بازی که امیر عابدزاده در ترکیب ثابت ماریتیمو به میدان آمده بود اما علی علیپور بر خلاف دو بازی قبلی روی نیمکت نشسته بود ابتدا این تیم ماریتیمو بود که بخت گلزنی به دست آورد اما جو ئل در دقیقه ۱۵ بازی ضربه پنالتی را هدر داد و در حالی که دو تیم آماده می شدند نیمه نخست را با نتیجه صفر – صفر به رختکن بروند ناسیونال به گل رسید. 

ماریتیمو که با حضور در انتهای جدول دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت در نیمه دوم بازی هجومی تری انجام داد و دوبار توسط پینهو به گل رسید و در دقایق پایانی هم به خوبی توانست ازاندوخته خود محافظت کند و در نهایت در خانه حریف به برتری دو بر یک برسد. با این پیروزی همان طور که اشاره شد ماریتیمو ۲۱ امتیازی و از رده هجدهم به رده پانزدهم جدول صعود تا شانس زیادی برای بقاء در جدول بازی ها پیدا کند. 

در این بازی امیر عابدزاده از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. علی علیپور هم در ۵ دقیقه پایانی بازی به جای جو ئل وارد میدان شد. او در دو بازی گذشته یکی  از مردان ثابت مندس در پست وینگر راست بود اما در این بازی در دقایق پایانی به جای مهاجم تیم وارد میدان شد. به نظر می رسد برخورد شدید او با بازیکن حریف در بازی گذشته که موجب مصدومیت او شده بود موجب شد تا مندس برای این بازی به وی استراحت دهد و در دقایق پایانی از او بهره ببرد. 

این پیروزی موجب شد تا ماریتیمو بعد از هفته ها به یک نتیجه خوب دست یابد و به نوعی از بجران عبور کند. بدون شک در بازی های آتی هم ماریتیمو تلاش خواهد کرد با کسب امتیازات لازم باز هم در جدول رده بندی جهش داشته باشد.

تگ ها


ماریتیمو امیر عابدزاده علی علیپور فوتبال