صعود شاراپووا و جوکوویچ به دور دوم تنیس اپن استرالیا

ماریا شاراپووا و نواک جوکوویچ با شکست حریفانشان به دور سوم تنیس اپن استرالیا صعود کردند اما گاربینیه موگوروسا حذف شد ......

ماریا شاراپووا و نواک جوکوویچ با شکست حریفانشان به دور سوم تنیس اپن استرالیا صعود کردند اما گاربینیه موگوروسا حذف شد.
دور دوم تنیس اپن استرالیا پنج‌شنبه در ملبورن پیگیری شد. در بخش مردان، نواک جوکوویچ برابر گائل مونفیس قرار گرفت و ۳ بر یک حریف فرانسوی‌اش را شکست داد.
مونفیس ست نخست را با قدرت شروع کرد و ۶ بر ۴ تنیسور صربستانی را شکست داد. در ست دوم خستگی مونفیس باعث شد جوکوویچ به راحتی این ست را با نتیجه ۶ بر ۳ به پایان برساند. این شرایط ادامه پیدا کرد و تنیسور صربستانی ست بعد را ۶ بر یک پیروز شد. در ست چهارم نیز مرد شماره ۱۴ جهان با نتیجه ۶ بر ۳ پیروز شد.
در دیگر دیدار امروز (پنج‌شنبه) دومینیک تیم به سختی توانست کودلا از آمریکایی را شکست دهد. تنیسور اتریشی ۳ بر یک پیروز شد.
در دیگر بازی‌های مهم، سم کری ۳ بر یک مغلوب مارتن فوکسوویچ شد، راموس اسپانیایی با پیروزی ۳ بر صفر برابر اسمیچک آمریکایی به دور بعد صعود کرد. توماس بردیچ توانست گارسیا لوپس را ۳ بر یک شکست دهد. فونینی ایتالیایی هم ۳ بر یک برابر دونسکوی پیروز شد.
در بخش بانوان، ماریا شاراپووا توانست ۲ بر صفر استواتسوا را شکست دهد. تنیسور روسی ست نخست را به راحتی و با نتیجه‌ ۶ بر یک پیروز شد اما ست دوم شرایط کاملا متفاوت بود و شاراپووا ۷ بر ۶ به پیروزی رسید.
اتفاق مهم این روز حذف گاربینیه موگوروسا بود. قهرمان تنیس ویمبلدون حریف وی سو از تایوان نشد و در دو ست پیاپی شکست خورد. بانوی شماره سه جهان در ست اول ۶ بر ۷ شکست خورد و ست دوم را با نتیجه‌ ۶ بر ۴ واگذار کرد.
در دیگر بازی‌های مهم، کارولینا پلیسکووا ۲ بر صفر برابر حداد مایا پیروز شد و آنجلیک کربر با نتیجه‌ مشابه وکیک کروات را از پیش رو برداشت.

تگ ها


اخبار روز تنیس