صعود شانگ‌های چین و اوراواردز ژاپن به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا دو تیم شانگ‌های چین و اوراواردز ژاپن با پیروزی برابر چونبوک موتورز و اولسای هیوندای به مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها صعود کردند...

شانگ‌های چین و اوراواردز ژاپن با پیروزی برابر حریفان به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا صعود کردند.

به گزارش مدال، در چارچوب بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، دو تیمچونبوک موتورز کره جنوبی و شانگهای چین به مصاف هم رفتند که در وقت‌های قانونی با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.
این بازی که قضاوتش را علیرضا فغانی بر عهده داشت، در وقت‌های قانونی با تساوی یک بر یک پایان یافت تا ضربات پنالتی تعیین کننده تیم برنده باشد و در نهایت شانگهای چین با برتری ۵ بر ۳، موفق شد جواز حضور در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را به دست آورد.
گل‌های این بازی را کیم شین ووک در دقیقه ۲۸ برای چونبوک موتورز به ثمر رساند و برای شانگهای چین هالک در دقیقه ۸۰ گلزنی کرد.
همچنین در دومین دیدار امروز از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اوراواردز ژاپن در خانه اولسان هیوندای کره‌جنوبی به میدان رفت و به پیروزی 3 بر صفر رسید و به مرحله بعد صعود کرد.
تیم ژاپنی در دیدار رفت دو بر یک شکست خورده بود و در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه 4 بر 2 به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کرد.
کروکی دو گل در دقایق 41 و 80 و اورتون 87 گلزنی کردند.

بیشتر بخوانید:

اعلام زمان بازی دوستانه تیم‌ملی با شاگردان مجیدی

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا شانگ‌های‌ــچین اولسای‌ــ‌هیوندای اولسان هیوندای AFC Champions League فوتبال