صعود شهرداری آستارا به دیدار پلی آف/ پیروزی پرگل مقابل قزوین

آستارا- تیم فوتبال شهرداری آستارا از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال، با نتیجه پر گل ۳ بر صفر تیم کاسپین قزوین را شکست داد و به دیدار پلی آف صعود کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، این دیدار حساس، پربرخورد و مهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور یکشنبه شب و بدون حضور تماشاگر در استادیوم ۱۵ هزار نفری سردار آزادگان قزوین و در یک هوای سرد و همراه با باد شدید برگزار شد.

گل‌های تیم فوتبال شهرداری آستارا را مهرگان گلبرگ در دقیقه ۲۲، رضا فخری در دقیقه ۴۸ و گل نهایی تیم فوتبال شهرداری آستارا را حسین آفرین زاد در دقیقه ۵۳ بازی از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.

تیم فوتبال شهرداری آستارا در این دیدار که آیدین مسعودی دروازه بان اصلی خود و همچنین احمد آهی کاپیتان خود را در اختیار نداشت، از همان دقایق ابتدایی بازی کاملاً هجومی آغاز کرد و موفق به شکست تیم کاسپین قزوین شد و به دیدار پلی آف و رقابت در دو بازی با نماینده استان همدان تیم پاس شد.

شهرداری آستارا که نماینده شایسته فوتبال استان گیلان در رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور است، در دو بازی رفت و برگشت به دیدار پاس همدان خواهد رفت.

تیم فوتبال شهرداری آستارا با این نتیجه در جدول مسابقات لیگ دسته دوم از ۲۶ بازی و ۱۵ برد، ۵۲ امتیازی شده و تنها با اختلاف تفاضل گل کمتر (۵ گل) با تیم استقلال ملاثانی استان خوزستان در رده دوم لیگ قرار گرفت و در صورت پیروزی مقابل تیم پاس همدان و در دو بازی جداگانه به لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود خواهد کرد.

در مسابقات لیگ دسته دوم کشور، ۲۸ تیم در قالب ۲ گروه ۱۴ تیمی رقابت کردند و شهرداری آستارا برای نخستین بار در این رقابت‌ها و به سرمربیگری حسن اشجاری بازیکن سابق تیم ملی و تیم‌های ملوان انزلی، استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان حضور موفقی داشت.

تگ ها


شهرداری آستارا لیگ دسته دوم فوتبال کشور مرحله پلی آف