صعود مقتدرانه بیابانی به فینال کامپوند

رمضان بیابانی با غلبه بر حریف نامدار چینی مقتدرانه به فینال رقابت های انفرادی کامپوند مردان پارالمپیک توکیو صعود کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، مرحله نیمه نهایی رقابت های کامپوند انفرادی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو در مجموعه پارک تیراندازی یومنوشیما توکیو در حال برگزاری است.

رمضان بیابانی نماینده ایران در این مسابقات که پیش از این توانسته بود در مرحله یک شانزدهم این رقابت‌ها پیتر مارچانت استرالیایی را با نتیجه ۱۴۱ بر ۱۳۹ حذف کند در در مرحله یک هشتم پیوتر مونتاگو از بلژیک را شکست داد تا به مصاف حریف قدرتمند روسی برود. مسابقه این ۲ ورزشکار در امتیاز ۱۴۳ برابر بود اما بیابانی در تیر طلایی وی را شکست داد و به جمع چهار نفر برتر پارالمپیک در این رشته رسید.

وی در مرحله نیمه نهایی مسابقات کامپوند بازی های پارالمپیک توکیو به مصاف «چین لیانگ» از کشور چین رفت. نماینده ایران در این مسابقه رقابت نزدیکی با قهرمان چینی داشت و در نهایت توانست وی را با امتیاز ۱۴۶ بر ۱۴۴ شکست دهد.

هی ژیائو دیگر نماینده چین با غلبه بر کماندار اسلواکی به فینال رقابت های کامپوند انفرادی مردان رسیده بود. بیابانی برای رسیدن به مدال طلا باید با رکورددار پارالمپیک در رشته کامپوند انفرادی رقابت کند.

هی ژیائو با ۱۴۸ امتیاز رکوردار پارالمپیک است.

تگ ها


پارالمپیک توکیو ۲۰۲۰ تیر اندازی پارالمپیک