صعود ورزشکاران سپک تاکرا به مرحله یک چهارم نهایی

ورزشکاران سپک تاکرا ایران به مرحله یک چهارم نهایی فستیوال مجازی آمادگی جسمانی جوانان جهان صعود کردند....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از انجمن سپک تاکرا ایران، نخستین دوره رویداد جهانی اتحاد از طریق ورزش (United Through Sport) در پی شیوع ویروس کرونا در جهان و تحت نظارت و تایید کمیته بین المللی المپیک و به صورت مجازی با حضور ورزشکاران برتر نوجوان و جوان فدراسیون‌های بین المللی مورد تایید IOC و «اسپورت اکورد» از تاریخ ١٠ آبان با حضور ورزشکاران مطرح و ملی پوش بین سنین ١٠ الی ١٨ سال از رشته‌های مختلف ورزشی آغاز شده و تا ١٠ دی ماه ادامه خواهد داشت.

در همین راستا و با هماهنگی فدراسیون جهانی سپک تاک را، انجمن این رشته در ایران با تلاش‌های انجام شده توسط سهراب آزاد ریاست، علی فولادی راد دبیر و یلدا قاسمی نایب رئیس بانوان تعداد ٧ ورزشکار دختر و پسر منتخب را به ستاد برگزاری این جشنواره معرفی و در بخش«MAX FIT» ثبت نام کرد.

در پایان دور مقدماتی و پس از بازبینی فیلم‌های ارسالی توسط داوران کمیته بین المللی المپیک، موژان عابد لاتی از جزیره کیش در رده سنی ١٠ الی ١۵ سال، اهورا نصرتی از استان کرمانشاه و امیر محمد شبستری فام از استان آذربایجان شرقی هر دو در رده سنی ١۶ الی ١٨ سال توانستند با پشت سر گذاشتن رقبا به مرحله یک چهارم نهایی راه پیدا کنند.

در این مرحله این سه ملی پوش سپک تاک را زیر ١٨ سال ایران باید با ٢۶۵ ورزشکار از سرتاسر جهان رقابت کنند تا بتوانند به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کنند. در بخش MAX FIT ۷۰۰ ورزشکار از سرتاسر جهان در دور مقدماتی با هم رقابت کردند.

تگ ها


سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا تیم ملی سپک تاکرا ایران