صعود ویسل کوبه با گلزنی دون آندرس اینیستا (عکس)

ویسل کوبه با درخشش آندرس اینیستا موفق شد با شکست شانگهای راهی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان در شرق آسیا شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آندرس اینیستا تابستان ۲۰۱۸ بود که از بارسلونا جدا و راهی ویسل کوبه ژاپن شد. اینیستا سال گذشته با این تیم فاتح جام حذفی ژاپن شد و مجوز حضور در لیگ قهرمانان آسیا را پیدا کرد.

درخشش اینیستا در خط میانی ویسل کوبه سبب شد تا این تیم از دور گروهی صعود کند(بازی هایی که مجتمع در قطر برگزار می شود). ویسل کوبه امروز در بازی حساس خود باید به مصاف شانگهای اس پی می رفت و در نهایت دقایقی پیش توانست ۲-۰ به پیروزی برسد و راهی یک چهارم نهایی شود.

ستاره این بازی بازهم اینیستا بود. کاپیتان اسپانیایی دقیقه ۳۳ بازی بود که روی پاس یاماگوچی قفل دروازه حریف چینی را باز کرد.

او پس از دریافت پاس عمقی یاماگوچی در درون محوطه جریمه، به زیبایی مدافع روبرویش را جا گذاشت و با یک ضربه زمین پای چپ توپ را دور از دستان دروازه بان وارد دروازه کرد.

گلی که باعث شد ویسل کوبه در مسیر پیروزی قرار بگیرد و از لحاظ روحی شرایطی بهتر را پیدا کند.

ویسل دقیقه ۵۰ توسط نیشی به دومین گل خود نیز دست یافت تا تقریبا کار را تمام کند. اینیستا که نمایشی درخشان در این بازی داشت، دقیقه ۶۸ به دلیل مصدومیت جای خود را به یاسوی داد. 

ستاره اسپانیایی برای ویسل یک وزنه بزرگ محسوب می شود و باید دید شرایط مصدومیت او چگونه خواهد بود. ویسل مدعی جدی قهرمانی شرق آسیا و رسیدن به فینال برابر پرسپولیس است.

بیشتر بخوانید:

اینیستا و اسکار در ترکیب اصلی ویسل و شانگهای

توضیح باشگاه پرسپولیس در مورد حضور تماشاگران در فینال آسیا

 

 

تگ ها


اینیستا ویسل کوبه فوتبال جهان AFC Champions League فوتبال