صعود گیتی‌پسند به به فینال ؛ فوتسال جام باشگاه‌های آسیا ۲۰۱۷ - ویتنام

تیم فوتسال گیتی پسند ایران با غلبه بر حریف قطری خود، به فینال مسابقات جام باشگاه های آسیا صعود کرد ......

تیم فوتسال گیتی پسند ایران با غلبه بر حریف قطری خود، به فینال مسابقات جام باشگاه های آسیا صعود کرد.

به گزارش مدال به نقل از گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران پویا، تیم فوتسال گیتی پسند ایران از ساعت 16:30 امروز (جمعه - به وقت ایران) در چارچوب مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال جام باشگاه های آسیا به مصاف الریان قطر رفت که این دیدار با پیروزی 4 بر 2 نماینده کشورمان به پایان رسید.

احمد اسماعیل پور (2 گل)، ابوالقاسم عروجی و اصغر حسن زاده برای گیتی پسند و فلاویو آرانتس (2 گل) برای الریان در این بازی گلزنی کردند. ویتور هوگو در دقیقه 16 از زمین مسابقه اخراج شد.

علیرضا افضل در این مسابقه سپهر محمدی، ویتور هوگو، احمد اسماعیل پور، اصغر حسن زاده و مهرداد جابری را از ابتدا به زمین مسابقه فرستاد.

با این نتیجه، گیتی پسند در فینال مسابقات باید به مصاف چونبوری تایلند برود تا با جام قهرمانی به ایران بازگردد. الریان هم در دیدار رده بندی به مصاف نماینده میزبان یعنی تای سون نام ویتنام می رود.

تیم اصفهانی برای سومین بار به فینال رقابت های جام باشگاه های آسیا رسیده است که دو فینال قبلی با یک پیروزی و یک شکست گیتی پسند همراه بود. تنها شکست قهرمان ایران در فینال جام باشگاه های آسیا در سال 2013 مقابل همین تیم چونبوری رقم خورد که نماینده ایران در ضربات پنالتی شکست خورد.

برنامه بازی های رده بندی و فینال مسابقات جام باشگاه های آسیا به شرح زیر است:

*دیدار رده بندی: تای سون نام ویتنام - الریان قطر (روز یکشنبه، ساعت 13:30 - به وقت ایران)

*دیدار فینال: گیتی پسند ایران - چونبوری تایلند (روز یکشنبه، ساعت 16:30 - به وقت ایران)

تگ ها


اخبار روز فوتبال