صعود یک پله ای ماریتیمو در لیگ برتر پرتغال

ماریتیمو در حالی که هنوز در هفته بیست و پنجم لیگ برتر پرتغال به میدان نرفته یک پله در جدول رده بندی صعود کرد و از رتبه هجدهم به رتبه هفدهم آمد...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ماریتیمو که با ۲۱ امتیاز از ۲۴ بازی در قعر جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال قرار داشت با شکست ۵ -۱ ناسیونال در برابر حریف به یک پله بالاتر صعود کرد و ناسیونال با توجه به تفاضل گل بدتر به رتبه هجدهم جدول سقوط کرد. ماریتیمو که در ترکیب از بازیکنان ایرانی بهره می برد در هفته پیش رو بازی سختی را تجربه خواهد کرد. بازی در خانه تیم بنفیکا تیم سوم جدول. به نظر می رسد امیر عابدزاده هم چنان در ترکیب اصلی تیم ماریتیمو به میدان بیاید اما علی علیپور باید از روی نیمکت شانس خود را برای حضور در این بازی آزمایش کند. او در هفته های اخیر در پست غیر تخصصی وینگر راست بازی کرده است. 

فاصله تیم ماریتیمو با تیم سیزدهم جدول که توندلا است تنها ۴ امتیاز است و در صورت پیروزی در بازی های باقی مانده می تواند از خطر سقوط به دسته پایین تر نجات یابد اما باید گفت در بازی با بنفیکا شب سختی را تجربه خواهد کرد و شانس پیروزی مارتیمیو در این بازی خیلی کم است به خصوص که در خانه تیم بنفیکا به میدان می رود.

تگ ها


ماریتیمو فوتبال