صفایی در دوراهی لژیونر شدن و ماندن در ایران 

پشت خط‌زن تیم والیبال سایپا پس از جدایی‌اش از این تیم در دوراهی لژیونر شدن و ماندن در ایران تصمیم گیری خواهد کرد....

به گزارش خبرنگار مهر، رضا صفایی، پشت خط زن اسبق تیم ملی والیبال، پس از تغییرات صورت گرفته در تیم والیبال سایپا تصمیم به جدایی از این تیم گرفت. صفایی پیشنهاداتی از قطر، ترکیه و چند تیم داخلی دارد.

صفایی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دلایل جدایی اش از تیم سایپا گفت: سایپا باشگاه بزرگ و پر افتخاری است. خوشحالم که در ابتدای فصل در کنار این تیم و سایر ستاره‌هایش حضور داشتم. مهرداد سراجی، مدیرعامل باشگاه از مدیران تحصیلکرده و خوشنام ورزش ایران است که به بازیکنان و تیم اهمیت زیادی می‌دهد اما با توجه به تغییرات صورت گرفته در بدنه تیم و بنا بر دلایل شخصی تصمیم گرفتم تا ادامه فصل را در خدمت تیم دیگری باشم.

صفایی به پیشنهادات داخلی و خارج از کشور اشاره کرد و گفت: هر بازیکنی در پایان نیم‌فصل پیشنهاداتی از سایر تیم‌ها دارد من نیز پیشنهاداتی از قطر، ترکیه و همچنین چند تیم داخلی دارم. با توجه به شرایطم بر روی پیشنهادات تمرکز کرده‌ام تا بتوانم بهترین تصمیم را بگیرم.

وی اظهار داشت: برای من بازی کردن بسیار مهم است. هدفم این است در تیمی حضور داشته باشم که بتوانم بهترین عملکردم را به نمایش بگذارم بنابراین در چند روز آینده به خوبی فکر خواهم کرد تا بتوانم بهترین تصمیم را برای ادامه فصل بگیرم. تمریناتم را نیز پیگیری می‌کنم تا بدنم دچار افت نشود.

صفایی در پایان گفت: برای تیم والیبال سایپا آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم این تیم در کورس رقابت با سایر مدعیان قهرمانی بتوانند به اهدافش برسد. سایپا کار سختی در پیش دارد اما از صمیم قلبم برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.

تگ ها


رضا صفایی والیبال تیم والیبال سایپا