صفا هادی کیست؟ جدیدترین گزینه نقل و انتقالاتی استقلال را بهتر بشناسید

باشگاه استقلال امروز رسما مذاکره با صفا هادی، هافبک دفاعی ۲۰ ساله تیم ملی عراق در جام ملت‌های آسیا را تایید کرد....

صفا هادی، جدیدترین گزینه استقلال برای تقویت خط هافبک این تیم است.
به گزارش مدال، به دنبال جدایی روزبه چشمی و احتمال جدایی کریمی از استقلال این تیم به دنبال جذب یک هافبک دفاعی است. جدیدترین گزینه این تیم که امروز باشگاه مذاکراتش با او را تایید کرد «صفا عبدالله هادی» است.
این هافبک عراقی که پیشتر به خاطر ظاهر و مدل مویش بین فوتبال‌دوستان معروف شده بود تنها ۲۰ سال سن دارد و ۲ سال قبل هم پیشنهادهایی از استقلال داشته است. هادی فوتبال خود را از تیم امانت بغداد آغاز کرده و بعد از آن به ال‌مینا رفته است. پس از ال‌مینا او در سال ۲۰۱۷ به الزورا پیوست تا به عنوان یکی از با استعدادترین بازیکنان عراقی شناخته شود و به همراه این تیم قهرمانی لیگ برتر عراق، جام حذفی و سوپرکاپ را به دست آورد. هادی اولین بازی ملی خود را در سال ۲۰۱۸ مقابل فلسطین انجام داد و سابقه حضور در تمام رده‌های سنی تیم ملی عراق را دارد. او در جام ملت‌های آسیا هم در تمام بازی‌های عراق بازی کرد و حتی جلوی ایران هم نمایشی موفق داشت.
هادی علاوه بر پست هافبک دفاعی توانایی بازی در پست هافبک راست را هم دارد و به نظر می‌آید با توجه به سبک بازی‌اش، استقلالی‌ها می‌خواهند او را در کنار ریگی در میانه میدان به کار گیرند.

 

بیشتر بخوانید:

تایید مذاکره استقلال با صفا هادی؛ هافبک ملی پوش عراق در تیررس آبی‌ها

تگ ها


کارنامه صفا هادی رزومه صفا هادی نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات افتخارات صفا هادی صفا عبدالله هادی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال