صلاح: افت نکرده ام؛ آینده ام نامشخص است

محمد صلاح با منتقدانش در مورد افت نسبت به فصل گذشته موافق نیست و حاضر نشد در مورد آینده اش به روشنی صحبت کند....

به گزارش "ورزش سه"، محمد صلاح می‌گوید که مطمئن نیست که سال بعد هم در لیورپول باشد. بهترین گلزن این فصل لیورپول با ۱۹ گل که سهم بسزایی در اولین قهرمانی تیمش در لیگ برتر از ۳۰ سال پیش داشت، تابستان سال ۲۰۱۷ از رم به لیورپول پیوست و خیلی زود به یک ستاره تأثیرگذار در این تیم تبدیل شد. او فصل گذشته قهرمان لیگ قهرمانان شد و امسال هم فاتح لیگ برتر.

با این حال او که شایعه تمایل رئال مادرید به خریدش شنیده می‌شود، حاضر نشد درباره آینده‌اش به هواداران لیورپول اطمینان خاطر بدهد و این در حالی است که هنوز سه سال دیگر تا پایان قراردادش با قرمزپوشان آنفیلد باقیمانده است.

صلاح به رادیو FM کلمبیا گفت:« فعلاً فقط می‌خواهم از دستاوردهای‌مان لذت ببرم، همین. هیچ کسی نمی‌داند که در آینده چه اتفاق برایم رخ خواهد داد. ببینیم چه اتفاقی خواهد افتاد. در حال حاضر ما هنوز قهرمان لیگ قهرمانان هستیم و لیگ برتر را هم که فتح کردیم. پس من خوشحالم. در آینده باید دید چه اتفاقاتی می‌افتد.»

او در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سوال که چرا نسبت به قبل افت کرده است، چنین گفت:« چه کسی می گوید من نسبت به قبل افت کردم. بهتر است هر کس این عقیده را دارد، نگاهی به آمار گلزنی من داشته باشد. من فصل قبل ۲۲ گل برای تیم به ثمر رساندم و این فصل تاکنون ۱۹ گل زدم و شاید با یک هت تریک در بازی آخر رکورد فصل قبل را تکرار کنم.»

صلاح با اشاره به نقش یورگن کلوپ سرمربی لیورپول در پیشرفت او و راز موفقیتش در این تیم گفت:« هیچ رازی وجود ندارد. در فوتبال به نظر من راز معنی ندارد. هر کسی که سختکوش باشد و ذهنیت درست داشته باشد، موفق می‌شود. زمانی که کلوپ به لیورپول آمد، اولین کاری که انجام داد تغییر ذهنیت بازیکنان و ایجاد یک ذهنیت پیروزی‌طلب در آنها بود.»

تگ ها


یورگن کلوپ محمد صلاح لیورپول