صلاح: مصدومیت پارسال کابوس‌وار بود/ امیدوارم هری کین به فینال برسد

محمد صلاح امیدوار است تا هری کین به فینال مادرید برسد...

ستاره مصری لیورپول در مورد فینال امشب با گری لینه‌کر، مجری مشهور بی تی اسپورت مصاحبه کرد.

به گزارش مدال، محمد صلاح در فینال فصل قبل برابر رئال مادرید و در حالیکه در اوج آمادگی قرار داشت، بعد از خطای سرخیو راموس در نیمه اول مجبور به ترک زمین شد و حالا آن صحنه را بدترین اتفاق عمر ورزشی اش توصیف می‌کند. صلاح همچنین ابراز امیدواری کرد هری کین، گلزن انگلیسی تاتنهام بعد از هفته‌ها مصدومیت امشب قادر به بازی کردن در فینال باشد.

محمد صلاح در مورد هری کین گفت: "رقابت خوب در بالاترین سطح شکل می‌گیرد و من علاقمندم هری کین در دیدار فینال بازی کند. هری کین بازیکنی بزرگ است و برای سال‌های متوالی است که او این موضوع را ثابت کرده است."

مصدومیت فینال فصل قبل لیگ قهرمانان؟ "این لحظه  ای بسیار ناامید کننده در زندگی حرفه‌ای و در کل زندگی من بود. برای رفتن به میدان تعویض شدن در اوایل فینال آن هم بعد از آن فصلی که داشتیم برای من بسیار ناامید‌کننده بود."

انتقادهایی در مورد عدم گلزنی صلاح ؟ "بسیاری از مردم می‌گویند محمد صلاح تمام کننده خوبی نیست و نمی‌تواند این وظیفه را به خوبی انجام دهد. زمانی که در رم زندگی می‌کردم در خانه اجاره‌ای خود با توپ و دروازه و قیف، زمین فوتبالی در خانه ساخته بودم و تمرین گلزنی می‌کردم."

اخبار مرتبط:

فینال لیگ قهرمانان اروپا؛ لحظه به لحظه

سون؛ اولین آسیایی فاتح لیگ قهرمانان؟!

تگ ها


گری لینه‌کر بی تی اسپورت فینال مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا هری کین تاتنهام UEFA Champions League فوتبال