صنعت نفت آبادان 2 فولاد 2 ؛ دربی خوزستانی‌ها برنده نداشت

صنعت نفت آبادان در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر و در روزی که میزبان فولاد بود با تساوی دو - دو متوقف شد....

به گزارش خبرنگار مدال، در دیداری از هفته شانزدهم لیگ برتر نفت آبادان در روزی که میزبان فولاد بود با تساوی دو - دو متوقف شد.

شاگردان دراگان اسکوچیچ در این بازی خانگی به دنبال کسب سه امتیاز بودند و در دقیقه 39 بازی روی حرکت انفرادی عبدالله ناصری و اشتباه عارف آغاسی در دفع توپ به گل رسیدند و بازی در نیمه نخست با برتری نفت به پایان رسید.

در نیمه دوم فولاد برای جبران به زمین آمد و در دقیقه 53 روی دفع ناقص مدافع نفت و با ضربه تماشایی محمد قاسمی‌نژاد بازی را به تساوی کشاند. عیسی آل‌کثیر روی اشتباه شهاب گردان در دفع توپ موفق شد دروازه فولاد را باز کند. این هشتمین گل فصل آل‌کثیر بود و وی بار دیگر در صد جدول گلزنان به دیاباته و قائدی اضافه شد. این پایان کار نبود چرا که لوسیانو پریرا در دقیقه چهارم وقت اضافه نیمه دوم از روی نقطه پنالتی موفق به گلزنی شد و بازی را به تساوی کشاند.

بازی در نهایت با حساب دو - دو به پایان رسید. با یک امتیاز این بازی نفت 27 امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت. فولاد نیز 24 امتیازی شد و به رده هفتم جدول صعود کرد.

اخبار مرتبط:
خلاصه بازی نفت آبادان 2 فولاد 2 / ویدیو

تگ ها


گزارش بازی نفت آبادان صنعت نفت آبادان نفت آبادان فولاد فولاد دربی خوزستان دراگان اسکوچیچ جواد نکونام فوتبال ایران هفته شانزدهم لیگ نوزدهم هفته شانزدهم لیگ برتر ایران هفته شانزدهم لیگ برتر لیگ برتر ایران صنعت نفت آبادان فولاد خوزستان صنعت نفت آبادان-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال