صنعت نفت 0 – ذوب آهن 3؛ هت تریک در آبادان

شاگردان حسینی موفق شدند با درخشش رجب زاده به یک پیروزی پرگل در آبادان دست پیدا کنند، بردی که با هت تریک مهاجم کهنه کار این تیم به دست آمد ......

 شاگردان حسینی موفق شدند با درخشش رجب زاده به یک پیروزی پرگل در آبادان دست پیدا کنند، بردی که با هت تریک مهاجم کهنه کار این تیم به دست آمد.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، ذوبی ها موفق شدند با درخشش کاپیتان خود به یک پیروزی پرگل دست پیدا کنند، شاگردان دست نشان که تاکنون در آبادان شکست نخورده بودند در این بازی تسلیم حریف خود شدند و اولین باخت خود را در خانه پذیرا شدند. ذوبی ها خود را با این پیروزی خود را به نیمه بالایی جدول رده بندی رساندند.


 


هفته یازدهم لیگ شانزدهم، جمعه 05/08/95، ساعت 16:15، ورزشگاه تختی آبادان
داور: شاهین حاج بابایی                         کمک ها: حسن انتظاری، ایوب غلامزاده

 

کارت زرد:


فرشاد فرجی(9) شادکام (1+90) از صنعت نفت


محمد نژادمهدی(52) از ذوب آهن


صنعت نفت آبادان:

 

حسن هوری، فرشاد فرجی، مجتبی ممشلی، علی عبداله زاده، گویی هیان کیم(60 رضا نوروزی)، محمد پورمحمد، حکیم نصاری، محمد زبیر نیک نفس(85 محمود داری زاده)، امیر زلیکانی، برونو(76 دنی مانوئل) و محمد شادکام
سرمربی: نادر دست نشان


ذوب آهن:

 

رشید مظاهری، محمد نژاد مهدی، حجت حق وردی، علی حمام، مهران درخشان مهر، دانیال اسماعیلی فر، مهدی مهدی پور، مهدی رجب زاده(87 رضا شکاری)، احسان پهلوان مرتضی تبریزی(83 وحید محمدزاده) و جری بنگستون(73 سیدمحمد حسینی)
سرمربی: مجتبی حسینی

 

شرح گل ها:


صنعت نفت آبادان 0 ذوب آهن 1 (1+45، مهدی رجب زاده): بازی کم رمق و بدون فرصت دو تیم در نهایت با یک گل به پایان رسید، در اولین دقیقه وقت های اضافه، خطای فرشاد فرجی روی جری بنگستون یک پنالتی برای ذوبی ها به وجود آورد و مهدی رجب زاده موفق شد اولین گل این بازی را به ثمر برساند.


صنعت نفت آبادان 0 ذوب آهن 2 (دقیقه 82، مهدی رجب زاده) : مهاجم کهنه کار ذوبی ها یک بار دیگر تاثیر خود را برای این تیم گذاشت و با ضربه ای دقیق از کنار محوطه جریمه دومین گل را برای خود و تیمش به وجود آورد.


صنعت نفت آبادان 0 ذوب آهن 3 (دقیقه 84، مهدی رجب زاده) : بازهم مهاجم کاربلد ذوبی ها، با یک حرکت دیدنی گلزنی کرد تا با هت تریک در این بازی باعث پیروزی پرگل تیمش را رقم بزند، رجب زاده با ضربه چیب دیدنی خود از بیرون محوطه جریمه، شکست نفتی ها را پرگل تر کرد.

 

اتفاق ویژه:


گلزنی پیاپی مهدی رجب زاده را در این دیدار می توان ویژه ترین اتفاق دانست، بازیکن کهنه دار ذوبی ها توانست در 38 سالگی و با ثبت یک هت تریک، رکورد جالبی را به نام خود بزند.
اتفاق دوم را می توان در اولین شکست صنعت نفتی ها در آبادان دانست، آنها که در لیگ شانزدهم در آبادان تسلیم هیچ حریفی نشده بودند در این بازی برای اولین بار نتیجه دیدار خانگی را از دست دادند.
سومین پیروزی در چهارمین دیداری که مجتبی حسینی به عنوان سرمربی ذوبی ها فعالیت می کند نیز اتفاق جالبی است، او که از هفته هشتم روی به عنوان سرمربی روی نیمکت ذوبی ها نشست تاکنون به سه پیروزی و یک شکست دست یافت.

 

دقایق حساس:


دقیقه 11 – اولین موقعیت حساس این بازی با یک گل همراه شد، گلی که از سوی داور آفساید اعلام شد، ضربه ریباندی که توسط تبریزی به ثمر رسید توسط داور این بازی آفساید اعلام شد.

 

دقیقه 57 – حرکت هجومی صنعت نفتی ها با پاس رو به بیرون نصاری ادامه یافت و با اشتباه مدافعان ذوب آهن به پورمحمد رسید اما ضربه این بازیکن را مظاهری به زیبایی دفع کرد.

 

دقیقه 65 – شروع مجدد سریع نفتی ها بازهم با ارسال دقیق نصاری ادامه یافت اما این بار هم مهاجمان این تیم موفق به استفاده از این فرصت نشدند و ضربه برونو با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

دقیقه 77 – یک بار دیگر حکیم نصاری در متن حمله نفتی ها قرار گرفت و همکاری فوق العاده او، مانوئل و نوروزی با ضربه موقعیت خطرناکی روی دروازه ذوب آهن به وجود آورد اما ضربه نصاری به تیرک دروازه برخورد کرد.

 

تگ ها


فوتبال