صنعت 1 - سیاه‌جامگان 1؛ یک امتیاز حیاتی از آبادان

شاگردان کریمی و میثاقیان پس از حملاتی که روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند در نهایت با تساوی به کار خود پایان دادند ......

شاگردان کریمی و میثاقیان پس از حملاتی که روی دروازه یکدیگر تدارک دیدند در نهایت با تساوی به کار خود پایان دادند.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان اکبر میثاقیان که پس از حضور این مربی طعم باخت را نچشیدند در این دیدار نیز از حریف خود امتیاز گرفتند و با تساوی به کار خود پایان دادند، در طرف مقابل صنعت نفتی ها که در بازی های اخیر موفق شدند نتایج خوبی به دست بیاورند در این دیدار خانگی نتوانستند از فرصت های خود استفاده کنند تا با تساوی به کار خود پایان دهند.
هفته بیست و هفتم لیگ شانزدهم، جمعه 25/01/96، ساعت 18، ورزشگاه تختی آبادان 
داور: بیژن حیدری                       کمک ها: علیرضاایلدروم، مهدی الوندی
اخطار: وحید عسگری(40) از سیاه جامگان - مجتبی ممشلی(43) از صنعت نفت - سالار افراسیابی(73) از سیاه جامگان - محمد خانزاده(73) از سیاه جامگان - کیم(73) از صنعت نفت - حکیم نصاری(73) از صنعت نفت- محمد شادکام(73)  از صنعت نفت
صنعت نفت آبادان:
ناصر سالاری، مجتبی ممشلی، علی عبدالله زاده، حسین بغلانی، امیر زلیکانی، عزیز معبودی، حکیم نصاری، محمدزبیر نیک نفس، رضا جبیره(66 حسین ساکی)، بهادر عبدی(65 گویی یان کیم)و شادکام(90 علی صلاح هاشم).
سرمربی: فیروز کریمی
سیاه جامگان مشهد:
محمد ناصری، محمدرضا خانزاده، وحید عسگری، رضا شربتی، علیرضا جلیلی، عبدالرضا زارعی(32 محسن آذرباد)، سالار افراسیابی، بادامکی(82 سیدمیثم حسینی)، پیام ملکیان، روح الله سیف اللهی و گوران یرکوویچ.
سرمربی: اکبر میثاقیان
شرح گل ها:
صنعت نفت 1 سیاه جامگان 0(دقیقه 33، گل به خودی): حرکت دیدنی رضا جبیره از کناره زمین با ارسال او روی دروازه سیاه جامگان ادامه یافت اما پیش از رسیدن توپ به مهاجمان آبادانی عسگری توپ را قطع کرد و با این حرکت خود به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.
صنعت نفت 1 سیاه جامگان 1(دقیقه 56، وحید عسگری) : ضربه ایستگاهی سیاه جامگان پس از دفع ناقص سالاری به وحید عسگری رسید و این بازیکن نیز با ضربه دقیق خود توانست دروازه نفتی ها را باز کند.
دقایق حساس:
دقیقه 3 – اولین موقعیت بازی در دقیقه سوم بازی شکل گرفت و ضربه ایستگاهی مشهدی ها که توسط سیف اللهی نواخته شد با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 7 – ضربه زیبای زلیکانی به سوی دروازه سیاه جامگان خطرساز شد اما ناصری با واکنش خوب خود مانع از گل شدن این توپ شد.
دقیقه 10 – شوت شادکام از پشت محوطه جریمه با فاصله کمی از بالای دروازه ناصری به بیرون رفت.
دقیقه 14 – روح الله سیفی در یک حمله سریع می توانست دروازه آبادانی ها را باز کند اما ضربه این بازیکن با اختلاف کمی به بیرون رفت.
دقیقه 38 – دو دقیقه پس از به ثمر رساندن گل اول بازی، حرکت شادکام و تکل عسگری یک پنالتی برای آبادانی ها در پی داشت و حسین بغلانی پشت این توپ ایستاد، اما ضربه این بازیکن راهی به دروازه حریف نیافت و از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 2+45 – آخرین فرصت این نیمه نصیب شادکام شد و این بازیکن نیز ضربه خود را به سوی دروازه حریف زد اما ناصری توانست این توپ را از آن خود کند.
دقیقه 49 – اولین موقعیت خطرناک این نیمه توسط آبادانی ها به وجود آمد و ضربه نصاری با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 53 – ارسال بلند مشهدی ها از کناره ها روی دروازه صنعت خطرساز شد اما سالاری با کف دست این توپ را دور کرد.
دقیقه 53 – ضربه دیگری از سیاه جامگان بازهم دروازه سالاری را تهدید کرد اما این توپ نیز راهی به دروازه تیم میزبان نیافت.

تگ ها


اخبار روز صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال