صورتحساب‌های مالی استقلال و پرسپولیس تصویب و به روزرسانی شد

به گفته مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و در نشست اخیر در رابطه با خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، صورتحساب‌های مالی دو باشگاه تصویب و به روزرسانی شد....

به گزارش مدال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مرتضی فلاح مدیرکل حقوقی وزارت ورزش و جوانان درخصوص برگزاری جلسه خصوصی‌سازی دو باشگاه سرخابی پایتخت در وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: با توجه به اینکه صورتحساب‌های مالی تیم استقلال از سال ۹۳ به بعد تصویب نشده بود در اقدام اخیر این صورتحساب‌ها مورد تصویب قرار گرفت و به روزرسانی شد.

وی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه اقدامات صورت گرفته درباره مالکیت ورزشگاه شهید مرغوبکار و کمپ زنده‌یاد حجازی در حضور وزیر ورزش و جوانان تشریح و درباره اصلاح اساسنامه و افزایش سرمایه با فرمت سازمان بورس و اوراق بهادار نیز گفتگو شد تا بتوانیم برای واگذاری دو باشگاه مهیا شویم.

فلاح با اشاره به اینکه وزارت ورزش و جوانان و باشگاه استقلال عزم جدی برای خصوصی‌سازی دارند خاطرنشان کرد: همه مدیران وزارت ورزش و همچنین باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس این همت و توان را گذاشتند که این اتفاق عملی شود و قصد ما این است که با رعایت کلیه مقررات در موعد مقرر مراحل واگذاری سرخابی‌ها انجام شود.

بیشتر بخوانید:

خبر خوش شهردار تهران به سرخابی ها

ادامه نشست های خصوصی سازی سرخابی ها با حضور وزیر ورزش

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس باشگاه استقلال تهران مرتضی فلاح وزارت ورزش خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس فوتبال