صوفیانی: روی پاس گل‌های من حساب کنید!

دروازه بان مس رفسنجان می گوید این تیم با وجود اینکه اولین سال حضورش در لیگ بود عالی کار کرد و سال آینده حتی می تواند سهمیه بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داود نوشی صوفیانی در مورد عملکرد مس رفسنجان در سال گذشته گفت: با توجه به اینکه  سال گذشته اولین سال حضورمان در لیگ برتر بود استنباط خیلی ها این بود که برای ماندن باید تلاش کنیم ولی با لطف خدا و تلاش های آقای ربیعی ما توانستیم جدا از اینکه تیم را نگه داریم  جایگاه مان را تثبیت کنیم و حتی مقطعی تا کسب سهمیه نیز بالا رفتیم. شرایط لیگ برتر هم سخت است اما با رتبه تک رقمی توانستیم کار را تمام کنیم و برای تیمی که سال اول حضورش در لیگ برتر است رتبه تک رقمی کاملا در خور شأن است.


او در مورد عملکرد خودش ادامه داد: کل کلین شیت تیم ما ۱۱ تا بود و من هم ۲۴ بازی انجام دادم. خدا را شکر سال خوبی بود و کل مجموعه مس سال گذشته از لحاظ مدیریتی و فنی که در راسش آقای ربیعی است همه دست به دست هم دادند و نتیجه خوبی حاصل شد.


نوشی صوفیانی در مورد پاس گلی که در بازی پایانی لیگ داد گفت: من توپ را ارسال کردم و دقیقا جلو پای آقای قاضی افتاد و محمد هم با تجربه اش زد و کار ما را قشنگ تر کرد. برای سال جدید روی پاس گل دادن روی من حساب کنید ( با خنده) یک توپ هم در بازی با استقلال انداختم جلو پا مسیح زاهدی اما گلر حریف توپ را به خوبی گرفت و اگر آن هم تبدیل به گل می شد دو پاس گل داده بودم!


وی که با مس تمدید کرد در این باره گفت: دید آقای ربیعی به فوتبال خیلی بروز است و از نظرش گلر باید در جریان بازی باشد از عقل بازی را شروع کند. من خودم جزو گلرهایی هستم که بازی با پا خوبی دارم و دیدم آقای ربیعی به من اعتماد دارد و برای همین سال گذشته به مس آمدم و آقای ربیعی در فاز اعتماد به نفس خیلی به من کمک کرد. امسال چند پیشنهاد داشتم ولی با صحبتی که با آقای ربیعی داشتم توافق کردم و گفتم می مانم‌. واقعا در مس رفسنجان راحت بودم و در نهایت ماندگار شدم.


صوفیانی در پایان در مورد خرید های خوبی که مس انجام داده و اینکه سال آینده می توانند مدعی کسب سهمیه باشند یا خیر افزود: صد در صد. شاکله تیم حفظ شده و از این طرف بازیکنان خوبی نیز جذب شده اند. امیدوارم با تلاش و تمرکز جایگاه خوبی کسب کنیم.

تگ ها


داود نوشی صوفیانی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال