صیادمنش: از حضور در فنرباغچه خوشحالم

الهیار صیادمنش لژیونر ایرانی فنرباغچه از حضور در این تیم ابراز خوشحالی کرد....

اللهیار صیادمنش، مهاجم ایرانی تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه گفت: در بازی با بایرن مونیخ فرصت زیادی به من داده شد تا بازی کنم و سعی کردم عملکرد خوبی مقابل بهترین‌ها داشته باشم.
به گزارش مدال، تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه طی روز‌های اخیر دیدار‌های تدارکاتی با تیم‌های بایرن مونیخ و رئال مادرید انجام داد که البته به ترتیب با نتیجه ۶ بر یک و ۵ بر سه شکست خورد.

اللهیار صیادمنش مهاجم جوان و ایرانی فنرباغچه در بازی با بایرن مونیخ ۲۴ دقیقه و در مقابل رئال مادرید هم ۸ دقیقه به میدان رفت. این بازیکن پیش از این در دیدار با هرتابرلین برای تیمش به میدان رفت و موفق به گلزنی شد.

صیادمنش در این مورد اظهار داشت: نام این بازی‌ها تدارکاتی است و قطعا شرایط بهتری در لیگ ترکیه خواهیم داشت. در بازی‌های تدارکاتی نتیجه مهم نیست.

وی در مورد بازی‌هایی که انجام داده تصریح کرد: من همیشه سعی می‌کنم به عنوان یک ایرانی نماینده خوبی برای کشورم باشم. در بازی با بایرن مونیخ فرصت زیادی به من داده شد تا بازی کنم. وقتی شما مقابل بهترین‌ها قرار می‌گیرید، سعی می‌کنید بهترین نمایش را داشته باشید.

بازیکن ایرانی تیم فنرباغچه ترکیه در پایان خاطرنشان کرد: من در این بازی‌ها سعی کردم بهترین تلاش و بهترین عملکرد را داشته باشم و خداراشکر می‌کنم و خوشحالم که سرمربی تیم در این دیدار‌ها فرصت بازی به من داد.

بیشتر بخوانید:
عجیب‌ترین تصمیم دنیزلی؛ کاپیتان تراکتور در پست جدید
لوگوی استقلال توقیف شد
رنگ پیراهن‌های پرسپولیس مشخص شد/ همان همیشگی‌ها! 

تگ ها


الهیار صیادمنش صیادمنش فنرباغچه اخبار لژیونر های فوتبال ایران اخبار لژیونرها عملکرد لژیونرها لژیونر ایرانی فنر باغچه اللهیار سیدمنش فنرباغچه فوتبال