صیادمنش: برای فنرباغچه با تمام توانم بازی خواهم کرد

اللهیار صیادمنش پس از جدایی از تیم فوتبال استقلال، امروز به صورت رسمی به تیم فوتبال فنرباغچه ترکیه پیوست و در مورد آینده‌اش در این تیم صحبت کرد...

ستاره ایرانی فنرباغچه گفت: تا آخرین قطره خونم برای پیروزی و رضایت هواداران خواهم کوشید تا جای هیچ تردیدی باقی نماند.
به گزارش مدال، ‌اللهیار صیادمنش بعد از عقد قرارداد رسمی و حضور در باشگاه فنرباغچه گفت: برای پیروزی فنرباغچه هر چه در توان دارم به کار خواهم بست و در میدان به نمایش خواهم گذاشت.
وی در گفت‌وگو با تلویزیون باشگاه گفت: برای بازی با پیراهن فنرباغچه لحظه شماری می‌کنم. برای اولین بازی بسیاری هیجان زده هستم و از حضور در باشگاه بزرگی چون فنر با داشتن هوادارانی پرشور و بی‌شمار بسیار خوشحال هستم.امیدوارم روند رو به رشد خود را در اینجا تداوم و سرعت بخشم و بهتر از گذشته در فنرباغچه بدرخشم و لیاقت بازی برای چنین هوادارانی را داشته باشم.
ستاره جوان ایرانی افزود: با پیراهن زرد و لاجوردی فنر هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد و تمام توانم را به کار خواهم بست. تا آخرین قطره خونم برای پیروزی و رضایت هواداران خواهم کوشید تا جای هیچ تردیدی باقی نماند.
قرارداد صیادمنش تا پایان فصل 2023/24 عقد شده است.

اخبار مرتبط:

رونمایی رسمی از صیادمنش در ترکیه+ عکس

تگ ها


استقلال اللهیار صیادمنش انتقال صیادمنش زمان نقل و انتقالات نقل انتقالات استقلال لیگ برتر فوتبال ایران فنرباغچه لیگ برتر ترکیه اللهیار سیدمنش فنرباغچه لیگ برتر خلیج فارس فوتبال