صیادمنش: بزرگترهای استقلال به من انگیزه دادند

اللهیار صیادمنش مهاجم جوان استقلال در مورد شرایطش در این تیم صحبت کرد...

مهاجم آینده‌دار استقلال گفت: سال 1397 به استقلال پیوستم، تیمی که آن را دوست داشتم و این موضوع یک اتفاق خوب برای من بود.
به گزارش مدال، اللهیار صیادمنش مهاجم جوان استقلال درباره اولین سال حضور خود در استقلال صحبت کرد. مشروح این گفت و گو در ادامه می آید:
از حضور در استقلال خوشحالم
سال 1397 به استقلال پیوستم؛ تیمی که آن را دوست داشتم و این موضوع یک اتفاق خوب برای من بود. خوشحالم که توانستم در تیم بزرگ بازی کنم و خودم را نشان دهم. حضور در کنار بزرگترها یک امتیاز مثبت برای من بود و امیدوارم بتوانم پله های ترقی را همچنان طی کنم.
بزرگترهای استقلال به من انگیزه دادند
وقتی به استقلال آمدم بازیکنان بزرگ به من انگیزه دادند و کمک کردند تا در تیم جا بیفتم. تجربه های زیادی را از حضور در کنار آنها کسب کردم و خیلی چیزها به من یاد دادند که به من کمک می کند. حضور در کنار بازیکنان بزرگ استقلال امتیاز مهمی برای من بود.
اول فصل تیم تغییر کرده بود و نیاز به زمان داشتیم تا هماهنگ شویم. چند بازیکن اصلی جدا شدند و طبیعی بود که تیم افت کند و زمان لازم داشتیم تا به حالت اول برگردیم و الان به اوج رسیدیم. در هفته های اخیر نتایج بسیار خوبی گرفتیم و حالا در رده دوم سال را به پایان رساندیم و برای سال آینده امیدواری زیادی داریم.
برنده دربی شانس قهرمانی زیادی دارد
در اولین بازی سال جدید باید در دربی به میدان برویم. فکر می کنم برنده دربی شانس اصلی قهرمانی خواهد بود و البته تیم های دیگر مانند سپاهان نیز شانس دارند اما دربی امسال تعیین کننده است. تمام تلاشم را می کنم تا با کمک کادر پزشکی برای دربی آماده باشم.
امیدوارم تیم امید از این مرحله صعود کند
این مصدومیت باعث شد تا چند بازی استقلال و تیم امید را از دست بدهم. امیدوارم بازیکنان تیم امید موفق باشند و من نیز قوی تر از گذشته بر می گردم و اگر کادرفنی تیم امید صلاح بدانند، در مراحل بعدی در خدمت آنها خواهم بود.
می خواهم جواب اعتماد شفر را بدهم
کار کردن با یک مربی مانند شفر در شروع مسیر فوتبالی من یک اتفاق بزرگ بود. من به ایشان و تصمیماتی که اتخاذ می کنند، ایمان دارم و تمام تلاشم این است که جواب اعتماد ایشان را بدهم و بتوانم برای استقلال موثر باشم.
قهرمانی استقلال و المپیکی شدن امید آرزوی های 1398
امیدوارم در سال 1398 استقلال قهرمان لیگ شود و تیم امید نیز به المپیک برود. آدم از هر موفقیتی لذت می برد و من نیز امیدوارم این دو اتفاق خوب برای من در سال پیش رو رخ دهد.

تگ ها


اللهیار سیدمنش استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال